Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt halványodik ciklus...

Lh teszt halványodik ciklus közepe felé?

Figyelt kérdés
A ciklusom 33-34 napos. A 13. napon kezdtem a tesztelést. Akkor majdnem egyforma volt a két csík. Gondoltam, hogy másnapra majd egyforma lesz, de ehelyett minden alkalommal halványodott, eltűnt. Lehet, hogy akkor volt ovuláció? Vagy még elkezdhet újra erősödni és csak ezután lesz?
2016. ápr. 25. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor volt ovud ezek a tesztek nem tévednek föleg ha folymatosan halványodik.
2016. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha másnap reggel voltunk együtt az még jó? Vagy lecsúsztam róla?
2016. ápr. 25. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
ovu elötti nap a legtermékenyebb nap. ovu plusz 12 nap és tesztelhetsz. 12 nap kell a beágyazodáshoz. De nem várt napján is tesztelj.
2016. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam pontosan. A majdnem egyforma teszt utani reggelen voltunk egyutt....onnantol meg mar csak halvanyodott a tesztcsik. Szoval akkor lekestem :-(
2016. ápr. 25. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem késtél le, éppen a legjobbkor voltatok együtt. Pozi lh tesztet követő 1 napon belül van általában az ovu.
2016. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Majd beszamolok az eredmenyrol :-)
2016. ápr. 26. 10:39
 7/8 A kérdező kommentje:
A 27. napon teszteltem, negatív. A 28. nap (tegnap) óta híg barna folyásom van...semmi egyéb. Nem tudom, mi lehet.
2016. máj. 9. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor lehet, hogy nem sikerült. Még nincs veszve a dolog, hiszen még nem jött meg, de ez a valószínűbb.

Kitartás!

2016. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!