Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. Dpo-n negatív teszt 25-ös...

9. Dpo-n negatív teszt 25-ös teszttel. Lehet még azért reménykedni?

Figyelt kérdés
Azoknak akik elkezdtek tesztelni már hamar, mikorra lett pozitív?

2016. ápr. 22. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Miért kell ilyen korán tesztelni? Ha terhes vagy, se mutatja még ki. Pláne nem 25-ös teszttel...

Majd ha késik a vérzésed, akkor lehet reggeli vizeletből tesztelni, addig meg felesleges. Mert ha negatív, az még lehet pozitív. Meg simán az is lehet, hogy nem is vagy terhes.

2016. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reménykedhetsz még! Van akinek csak a 12 dpon lett pozi a teszt! Nem termelődhet mindenkinél egyformán a hcg! Nekem ilyenkor egyébként már halvány pozi volt a facelle teszt. Még simán lehet pozitív neked is!
2016. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszer miatt tesztelek korán, nem brahiból. Plusz tüneteim is vannak.
2016. ápr. 22. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jön, addig lehet reménykedni. Nekem egyébként egyik terhességemet sem mutatta ki a hcg teszt korán, az elsőnél pl. a 12. dpo-n lett extra halvány a vaterás teszt.
2016. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges 12 dpo előtt. Min 14 nap a beagyazodassal a hcg termelés. Szóval még semmi sem mutathat semmit. Sztem meg várj de ha sok a teszted akkor két naponta ajánlott reggeli elsőből 😊
2016. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Koran teszteltel es nem eleg erzekeny teszttel, azogy a tobbiek is irtak.

En megertem, hogy gyogyszer miatt szukseg lehet hamar tudni a terhessegrol, szoval nem nezlek furcsanak emiatt, de a 10. dpo elott minimalis az esely pozitiv tesztre, illetve ha megis szukseg van ra, hogy ilyen hamar tesztelj, akkor vasarolj ettol erzekenyebbet.

2016. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok! Próbáld a facelle tesztet, a leges legjobb! Egyébként a beágyazódás kb 6. napon kezdődik. A szervezet a beágyazódás kezdetétől kezdi el a hcg-t termelni, csak el kell érnie azt a szintet, amit mér mutat a teszt. És mivel nem termelődik mindenkinek egyformán, ezért más-más időpontokban lehet pozitív a teszt. Én 7 dpo-n éreztem, 8. Dpon már derengett valami a facellen, és 9. Dpon már kivehető volt!
2016. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!