Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeresen pecsételéssel...

Rendszeresen pecsételéssel kezdődik a mensim. Teherbe lehet esni így is? Sikerült valakinek?

Figyelt kérdés
Átlagosan 29 naposak a ciklusaim, de (missed ab óta )5 hónapja rózsaszín krémes pecsételéssel indul a mensim. Időre meg is jön, de már a 10-11. dpo-n kezdődik, tehát 3-4 napot pecsételgetek. Vajon így is lehetséges a teherbeesés, vagy valami hormonprobléma lehet? Szedtem 3 hónapon át barátcserjét, de semmit nem változtatott rajta.

2016. ápr. 25. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem amióta menstruálok mindig így jött meg. Két napig pecsételek és soha nem mondták, hogy gond lenne. Két gyerekem van orvosi beavatkozás nélkül.
2016. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig volt 1-2 pecsételős nap, mielőtt rendben megjött. Sohasem merült fel, hogy ez gond lenne. Mind a 3 várandósságom a 2. próbálkozós hónapban jött össze (első missed ab lett, második egy kislány, illetve most vagyok a 19. hétben).
2016. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nálam az a baj, hogy nem 1-2 nap a pecsételés, hanem 3-4 nap. Viszont hőgörbe alapján megvan 14 nap a luteális fázisom.
2016. ápr. 26. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig normálisan jött meg, aztán elvetéltem. aztán a vetélés után mindig pecsételve jött meg (2 hónapig) és megmaradt az embrió. (azért egy 3. és 21. napi hormonsort csináltatnék a helyedben, de ahogy gondolod)


most jött meg szülés után először, egyből rendes vér volt.

2016. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Épp tegnap kértem beutalót a hormonvizsgálathoz. Jövőhéten már le is veszik a 3. napit majd. Köszönöm a tanácsot! Reményt adtál.
2016. ápr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!