Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben lehet adni a...

Ebben az esetben lehet adni a hőre?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint egy hét van hátra nemvártig! Igaz,eddig nem mértem a hőmet,nagyon ritkan volt,hogy reggel sikerult elcsipnem (van egy picur a csaladban aki ejszakankent meg felkel,igy sose tudnam ugyan abban az idoben merni!) Szoval ma reggeli ebredesi hom 36.6.ez jelenthet jot? Tudom,hogy minden nap merni kellene es ugyan abban az idoben,de nalam sajnos ez kivitelezhetetlen... Volt aki 36.6nal babat vart?
2016. ápr. 26. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Testüregben méred? Máshol mérve pontatlan eredmény jön ki.


Így, hogy össze-vissza méred, nem sokat mond. Pláne, hogy az alaphőmérséklet is teljesen más mindenkinél.

Ha nem jön meg, akkor majd kiderül. Légy türelemmel, mert arra szükséged lesz majd a gyerek mellett is.

2016. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A számba mértem
2016. ápr. 26. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!