Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy kizárt?

Lehet terhesség vagy kizárt?

Figyelt kérdés

A mensim 8nappal hamarabb jött meg és nem mondanám valódi mensinek volt vér de átlagalatti,most 30.NEM várom

Tüneteim:rengeteget eszek,görcsölök,őrült sok folyásom van,hányingerem egésznap

Köszi a válaszokat😇😄



2016. ápr. 26. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Tesztelni a nemvárt napján fogok,jelenleg a tapasztalatok,véleményekre vagyok kiíváncsi szóval kíméljetek az oltástól légyszi😆😃
2016. ápr. 26. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha valódi terhességi tünetek, akkor már mutatni fogja most is a teszt. A hányingert uis terhességnél a hcg hormon okozza. Annál is inkább megcsinálnám a tesztet és elmennék a helyedben dokihoz, mert bármi lehet, egy súlyos fertőzéstől kezdve bármi.
2016. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát persze azért lejátszódott a fejemben azis hogy lehet már holnap reggel megcsin.csak nem akarok csalódni😣

Azért akarok szombatig várni a tesztel mert ha nem jön meg durr ott a remény és a biztatás hogy lehet megint újra babás vagyok😍

2016. ápr. 26. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
ebben igazad van:) és végül is.. nekem is volt görcsöm.. minden esetre, drukkolok, hogy sikerüljön:)
2016. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Várom a szombatot rem.pozit tesztelek😍

Köszi😘

2016. ápr. 26. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon drukkolok:) még egy jó tanács - mert sokan sajnos elrontják. Én egyedül a középsőnél izgultam nagyon rá, nagyon nagyon akartam. Fél év után mondtam azt, hogy nem számolgatok, nem hőmérőzök, csak élvezem a dolgot, és ha jön, jön, és ha nem, nem. Még a sporttal is leálltam fél évig, nehogy baj legyen. Szóval, fél év után abbahagytam a rágörcsölést, együtt voltunk mikor nagyon akartuk, elkezdtem újra edzeni.. és nem is jött meg következő hónapban:)
2016. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint a próbálkozás örömét rontják el:)
2016. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!