Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás jele? Volt...

Lehet beágyazódás jele? Volt aki ilyet érzett?

Figyelt kérdés

2.-ra nem várom! (De NAGYON NEM) :) és 2napja nagyon fázok,most pedig,hogy lefeküdtem aludni,enyhe hányingert érzek! Nem vészes,még az elviselhetőség határát súrolja! Viszont annyira fázok,mintha lázas lennék,mondhatni reszketek,pedig rendesen fel vagyok öltözve és a kislányunk miatt hideg se lehet a házba (amúgy hőemelkedésem sincs) !

Anyukám folyton azt mondja,hogy "Aki fázik,az lebabázik" :D

Lehet ez beágyazódás jele? Volt aki ilyet érzett és baba lett? Az elsőnél nem éreztem ilyet



2016. ápr. 26. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pontosan így voltam az első terhességemnél. Ovuláció után egy héttel kb mindig rázott a hideg, főleg délutánonként. Bár én ilyenkor meg is mértem a hőmet és mindig 37 felett volt kicsivel.

Most is hasonlóan "fagyos" vagyok, remélem megint baba okozza. :)

2016. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is meg fagytam mindket terhessegemnel. Az elsonel, meg nem is volt tesztem, uh mondhatni ez volt az elso tunetem. Vénasszonyok nyara volt es furcsaltam is, h mindenki egy szal semmiben maszkal en meg jegkocka vagyok.

Kivanom h baba legyen!

Sok sikert!!!!

2016. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Köszönöm a válaszokat! Este már bekapcsoltam az ágyfűtésemet is annyira fáztam! :D Az elsőnél is volt,hogy fáztam,de nem ennyire... Reménykedek! :)
2016. ápr. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!