Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja kesik helyette kremely...

9 napja kesik helyette kremely. Folyas utalhat babara? 9 napja tortent az aktus es. Ezelott 17 napja is vol egy . Mas tunetem nincs? Ki volt. Mar igy es baba lett?

Figyelt kérdés
Meh nem.tesztelek.mert.csak 9 napja tortent megvarom a 2 hetet. Vsgy szerintetek teszteljek?

2016. ápr. 26. 22:32
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem 14 napos késéssel és negatív teszttel nem valószínű, hogy terhes vagy. :(

Velem is volt úgy sajnos, hogy késett két hetet, mindenféle tüneteket is tapasztaltam, de baba nem volt. Aztán, amikor beletörődtem, hogy sajnos nem vagyok terhes, akkor meg is jött.

2016. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Babamama89 ***** válasza:
Szerintem ha továbbra is negatív a teszt és nem jön meg, menj el orvoshoz. Főleg ha eddig mindig pontosan jött meg.
2016. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!