Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen...

Facelle teszt mindig ilyen szellemcsíkos? + Kép

Figyelt kérdés

[link]


Ez már a második ilyen facelle tesztem, amin rögtön kijön ez a második nem tudom csíknak nevezhető -e valami...

Először rózsaszínes, de aztán ahogy szárad a teszt úgy megy át ilyen szürkésbe.

Száradás után is látszik.

Ez másnál is előfordult?


2016. ápr. 27. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem szellemcsík szerintem. A múltkor én is használtam Facelle-t, és negatív volt, teljesen hómező.

Talán pozitív lesz az, csak még várni kell pár napot hogy nőjön a hcg szint egy kicsit.

2016. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igazából már erősebbnek kellene lennie, mert múlt hónapban nagyon kevés barnázásom volt, betudtam menstruációnak, de mivel furán érzem magam, nem hagyott nyugodni a dolog. Jövő héten pénteken kellene megjönnie, persze a múltkori kevés menzesz miatt teszteltem.

2016. ápr. 27. 16:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szellemcsík. Olyan mint ha pozitív lenne. Nem próbáltad meg más fajta teszttel?
2016. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos most mással nem. Csak ovu tesztet jóstesztelés képpen,azok pozitívok voltak.
2016. ápr. 27. 17:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. A facelle az egyik legjobb teszt. Olyan nincs h szellemcsik, a szellemcsik= az a csik HA Szurke ami a masodik csik helye LENNE.:) AZERT DRUKKOLOK
2016. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkot és a válaszokat is! 😊

Akkor két facelle teszt talán nem téved.. Bár nagyon nagyon halvány.

2016. ápr. 27. 18:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! En ilyenkor,ha nem tudom eldonteni,kicsit meg szoktam szerkeszteni!

Szerkesztettem a tieden is,de en a csikot sajnos fehernek latom,vagyis igy negativ!

De kivanom,hogy az legyen amit szeretnel!!! :)


[link]

2016. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De ha csak az altalad feltett kepre nagyitunk en azon is csak a feher helyet latom,nincs semmi szine ami pozira utalna!

Azert nehany nap mulva tesztelj ujra! :) drukkolok :)

2016. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is!


[link]


Ez a múltkori tesztcsík.

Megnéznéd nekem ezt is, ha nem nagy kérés? 😊

2016. ápr. 27. 19:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezen ha negativba teszem akkor ahol a csik lenne , ott kozepen nem de a ket szelen mutat valamit. Sajna kepet nemtudok mutatni.:((
2016. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!