Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig érezni pontosan a...

Meddig érezni pontosan a peteérést, ovulációt?

Figyelt kérdés
Ha nekem pár napig volt egy kis kellemetlen érzés az egyik petefészkemben, vagy szurkálás egész ott lent, akkor az még nem repedt meg, ugye? Akkor sem, ha naptár szerint már napok óta túl kéne, hogy legyek rajta? Vagy ovu utáni napokban is lehetséges bármilyen jellegű szurkálás, feszülés, fájdalom?
2016. ápr. 27. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovu után akkor lehet fájás feszülés ha a beágyazodás történik. ovu után kb. 6-7 nap.
2016. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovu előtt sose érzek semmi. Ovu után szoktam érezni petefészek szurkálást.
2016. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak nök akik megérzik az ovuláciot görcs esetleg csepekben vér is jelentkezhet.
2016. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Tök pontos a ciklusom, szóval a 15. napon lehetett az ovu. Mégis rá 4-5 napra éreztem petefészek szurkálást, de azt vagy 2-3 napig. Most nem tudom ez mitől lehetett. Később repedt volna meg a tüsző?
2016. ápr. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!