Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs vérzés alatt...

Menstruációs vérzés alatt lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
Mutat akkor reális eredményt? Nem bízok ebben a ha megjött nem lehetsz terhes, mert volt már ellenpélda.

2016. ápr. 29. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Én ellenpélda vagyok éppen. Abban a hónapban 1 hétig menstruáltam 4.-5. nap teszteltem halvány pozit.:)

28 hkm

2016. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A HCG értékét nem befolyásolja az, hogy kerül-e vér a vizeletbe. Szóval igen, lehet tesztelni.

Volt már ellenpélda de nem ez az általános és egyáltalán nem is gyakori.

2016. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A negatív teszt sem jelent igazából semmit, kivéve ha utolsó együttlét után minimum 2-3 héttel csinálod.
2016. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vasárnap kellene megjöjjön. Peteérés környékén és talán aznap is együtt voltunk. Ha meg is jön, ott lesz bennem a kétely. Nem tervezünk gyereket, ezért is szeretném tudni mihamarabb. Úgy hogy a napokban fogok tesztelni.
2016. ápr. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!