Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki mola terhes?

Seron13 kérdése:

Volt már valaki mola terhes?

Figyelt kérdés
Nekem március 26án volt 1etélésem.pecsételö vérzéssel kerültem be.10hetes voltam mikor kiderúlt hogy nincs szivhang.másnap megmütöttek.2hétre kiderült a szövettanból hogy mola terhes voltam.a hcg szintem 2.7 és megy lefelé.4hét telt el.örülök hogy ilyen gyorsan csökken.kérdésem szerintetek mikor lehet ujra babát vállalni?dokim szerint 2-3honap mert már most gyogyultnak tkinthetem magam.
2016. ápr. 29. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi az offért, de semmi más nem utalt a mola terhességre csak a szövettan?
2016. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dokim szerint 2-3honap - hallgass az orvosra!
2016. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem voltam képben, de érdekelt, ezért utánaolvastam a web-betegen.

Ezt írják:


A méhkaparás után hetente ellenőrzik a vér HCG szintjét, aminek teljes kiürülése akár 3 hónapot is igénybe vehet. Amennyiben a HCG szint továbbra is magas, további kezelésekre van szükség. A HCG szint ellenőrzése általában a mola terhesség megszakítása után még 6-12 hónapon át tart, hogy biztosak legyenek abban, nem maradt bent kóros szövetdarab. Mivel egy újabb terhesség megnehezítené a HCG szint ellenőrzését, az orvos általában azt javasolja, hogy egy évet várjanak a következő terhességgel.


Részletek: [link]

2016. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi a válaszokat.1-es nem volt más molára utaló jel.este görcsöltem barnás folyásom volt.Bementünk a korházba bennt tartottak.másnap ultrahangon mondták nincs szivhang.10hetes voltam.szövettannál derült ki.
2016. ápr. 30. 07:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia 2-es.igen a dokim is ezt mondta 2-3hónap és lehet újra probálkozni.3-as neked is köszi.én is utánna olvastam.de volt e valaki akinek ilyen rövid idö alatt lement a hcg szintje?
2016. ápr. 30. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!