Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ki milyen...

Rhea83 kérdése:

Terhes lehetek? Ki milyen tüneteket tapasztalt a beagyazodas es a nem várt között?

Figyelt kérdés
Két napja barnás folyasom van. Pont beagyazodas napjai. Meg van 5 nap a nem vártig. Régóta próbálkozom. Nagyon bizonytalan vagyok.

2016. ápr. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mellfeszülés, vizelési inger. De ez inkabb a nemvárt után...utána hányinger...émelygés, gyomorégés.
2016. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis szurkalodast a petefeszkem korul! Mast semmit :)
2016. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
petefeszek szurka gorcs mindket terhessegnel.
2016. ápr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hasamban elkezdtem érezni, hogy van méhem. Mellfeszülés még a mensi előtt, pattanások kicsit utána. Azt hittem, meg fog jönni, úgy fájt a mellem. Sokkal gyakrabban kellett pisilni menni, ez már a mensi előtt. Szurkolok nagyon!!!!
2016. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2016. ápr. 29. 20:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki érzett puffadast is. En úgy érzem fel vagyok Puffadva. Hasfájás van alul, pici hányinger is de nem túl erős, es ma kétszer meg is szédültem. Egyszer annyira hogy le kellett ülnek. De a puffadas az ami inkább jellemző.
2016. ápr. 29. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn puffadtam is .sőt ment a hasam is .
2016. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!