Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív terhességi teszt...

A pozitív terhességi teszt után egy héttel elkezdett görcsölni a hasam. Minek a jele? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt idegenek nem fogják tudni megmondani. Orvoshoz el tudsz menni?
2016. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen görcs? mensi szerű? van vérzésed? magnézium elmulasztja?
2016. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mensiszerű de annál gyengébb. Sajnos még nincs itthon magnéziumom hétfőn megyek venni.
2016. ápr. 29. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg gyengébb mint egy mensi görcs és nincs vérzés addig minden rendben, viszont ha már zavar akkor érdemes lepihenni és magnézium minden mennyiségben :) Vigyázz magatokra :)
2016. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. ápr. 30. 06:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom,ez teljesen normális amig nincs erős vérzès.
2016. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 balabanovferi válasza:
Ezek a görcsök a terhesség jelei,várható gyakori hányinger és fejfályás is,nyugalom a terhesség evel jár!
2016. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Melody0529 ***** válasza:

Én szombaton teszteltem pozitívat, és ma reggel kezdett el szurkálni a petefészkem/alhasam környékén munkába menet.

Siettem is be gyorsan, hogy megnézzem, van-e vér, de az nincs, szurkálás meg továbbra is van. Azon az oldalon szurkál pont, ahol peteéréskor is volt.

Elvileg azt mondják, hogy addig nincs baj, amíg vér nincs.

Orvoshoz csak jövő hét péntekre van időpontom. Remélem, addig minden rendben lesz :) Mindenesetre próbálok mindenben óvatos lenni és vigyázni magamra.

Nálad mi a helyzet? Elmúlt a görcsölés? Orvos mit mondott rá?

Nagyon kíváncsi vagyok, mert első babánk lesz, és nagyon izgulok :D

2016. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! En ket hete tudtam meg h terhes vagyok..de mar beagyazodas utan egy nappal halvany pozitiv volt a tesztem. Mar meg se jott. Nekem is sok hasfajasom volt az elso heten, sokat is dolgoztam. Elkezdtem szedni magneziumot a terhesvitamin melle. Nem tudom h e miatt e vagy amugy is elmult volna de mar nem erzem ezeket a szurkalasokat meg nyomast a petefeszkemnel. Ne aggodj! Boldog babavarast!
2016. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!