Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebbol pozitiv? Tegnap...

Lehet ebbol pozitiv? Tegnap csinaltam delutan azonnal megjelent egy halvany csik ez a kep mar szaradas utan keszult.

Figyelt kérdés

Vasarnapra nem varom egyebkent


[link]


[link]


[link]



2016. ápr. 29. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vasarnapra nem varod, akkor meg barmi lehet. Ez egy teljesen negativ teszt egyelore.
2016. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én látom, amire gondolsz, de lehet csak száradási csík lesz... Attól függetlenül, hogy te egyből láttad. Nálam is volt ilyen. Vasárnap reggel tesztelj és ha erősödött, kezdhetsz örülni.
2016. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem szokott rajta szaradasi csik lenni azert bizanytalanodtam el. Meglatjuk akkor meg. Bar tegnap ota faj a hasam ugyhogy lehet mensi lesz:(
2016. ápr. 29. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Valamit én is látok, bár nagyon kell erőlködnöm és ráadásul nem látom színesnek.

Az,hogy nem szokott száradási csíkos lenni, meg sajnos nem jelent semmit. Anno én mindkét gyerekemnél ugyanazzal a teszttel teszteltem, a másodiknál, amikor elkezdtünk próbálkozni az első hónapban a jól bevált teszt nekem is száradási csíkos lett, és nem is volt baba akkor.

2016. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem szeretnélek elbizonytalanítani, de sajnos meg kell osszam a tapasztalatom ezzel a teszttel kapcsolatban:

Én múlt hónapban kettőt is vettem, mert azt hittem a tüneteimből, hogy babát várok, mindkettőn ott volt a halvány kereszt, még szerintem erősebben is, mint neked, és más fajta teszt pedig negatív lett, végül kiderült egyáltalán nem voltam terhes..mondanom sem kell, nagyot csalódtam, mert drága tesztnek számít, és mégis becsapott. :(


Ezt csak azért írtam, próbálj ki más tesztet is, mert nem megbízható szerintem.


Kívánom, hogy azokon is ott legyen a második csík,erősebben!

:)

2016. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív tesztnél a kereszt csík pont olyan erős és vastag lesz, mint a kontroll csík. Én is használtam már néhányszor ezt a tesztet. De vasárnap még soká van, a HCG értéked minden nap duplázódik!Még simán lehet pozitív a teszt. Tudom, hogy nehéz kivárni a mensi napját, vagy még 1-2 napot, de akkor nincs ilyen idegeskedés. Bizony én is volt, hogy még a kukából is kiszedtem a tesztet, nem "csíkosodott"-e be azóta, hogy kidobtam :))
2016. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok!😊

Ez a teszt nem rossz amugy sajna mar egy eve tesztelek vele. Kulfoldon elek es itt ez megbiztaho marka. De nem erdekes mert faj a hasam egyfolytaban! 😔

Elozo honapban terhes maradtam de mensivel el is ment sajna azert vagyok most ilyen ideges😊

2016. ápr. 29. 15:01
 8/12 A kérdező kommentje:

Csinaltam most delutan egy masik fajtat ott is rogton egy halvany csik jelent meg


[link]

2016. ápr. 29. 18:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezeken a kepeken alig latni valamit eloben mas😔
2016. ápr. 29. 18:51
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Talan ezeken jobban latni

2016. ápr. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!