Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg. Mégiscsak terhesség?

Nem jön meg. Mégiscsak terhesség?

Figyelt kérdés
4 napja késik, pedig mindig 28. napos ciklusaim voltak. Két héttel ezelőtt szerdán volt ovum, a teszt szerint. Fájnak a melleim, de a terhességi tesztek negatívak. Ha terhes lennék akkor már pozit kellene mutatni a tesztnek ugye? Segítsetek mi lehet a gond?
2016. ápr. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
van akinek csak később mutatja ki. ha 2 hétig nem jön meg és nem is lesz pozi a teszt, menj orvoshoz, mert sok mindentől lehet.
2016. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem késéstől számítva 5. nap lett halvány pozitív, 1 hét késésnél már erős volt. Ahogy az első válaszoló mondta, várj még, tesztelj később, 2 hét késésnél ha még negatív, keress fel egy orvost.
2016. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy un. Korai Terhességi Teszt, Cylotest vagy valami ilyesmi a neve, már nem tudom, de a gyógyszertárban tudni fogják. Már a menses előtt 4 nappal is elvégezhető.
2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A patikában nem tudtak 10-es tesztet adni, csak 25-et így várok vasárnapig és tesztelek. Nagyon aggódok. Ennyire szabályos ciklus ennyire hirtelen felborulhat?!
2016. ápr. 29. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen felborulhat szó szerint teljesen es akarmitol

Nekem mióta először megjött , bocsánat miután be is állt(3-4honap) 28-29 naposak voltak a ciklusaim aztán 20eves korom óta 33 naposak gondolhatod h stresszeltem mikor először annyit késett :) az orvosom arra tippelt h beléptem a legtermékenyebb időszakba de csak tippelt !azota is 31-33 naposak a ciklusaim

2016. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig negatív a teszt. Fájnak a melleim, sokat kell pisilni mennem, ingerlékeny vagyok. Néha úgy sugárzik a hátamba és a combomba hogy hihetetlen.
2016. máj. 1. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet 2 csìk Drukkolok!
2016. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!