Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnek babat, rendszertelen...

Szeretnek babat, rendszertelen ciklusra kaptam Duphastont! A progeszteron hiany miatt is kaphattam, hogy seigtse a teherbe esest? A ciklus 16. napjatol kell szedjem!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 12:15
 1/9 A kérdező kommentje:
? valaki
2016. ápr. 29. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
en az inofolicot ajanlom es a palastfu teat 10honap utan sikerult a babank 40-50-90napos is volt ciklusom
2016. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia! Èn closytilbegytet kaptam ès miután megvolt a peteèrès aztàn utrogestant (olyan készìtmény mint a duphaston) Nekem a palástfű, barátcserje stb nem segìtett. Hasonló kép rendszertelen mensivel szenvedtem. Az első baba 1.5 évre jött meg és a ciklusom 75 napján sikerült teherbe esnem, most 10 hónap kìnlòdás után úgy néz ki sikerült. 2 hónap clostys kúra után. Sok sikert!
2016. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor kene sikeruljon nem ??!
2016. máj. 7. 21:24
 5/9 anonim válasza:
Ha nekem sikerült... :) Engem sokat riogatott az orvos, ultrahangos, hogy nem lehet babám ameddig nem rendszeres a mensim. Fogamzásgátlót akartak velem szedetni de nem bìztam benne meg ugye az rengeteg idő. Mikor besétáltam hozzájuk a pozitìv tesztemmel nagyot néztek :D Akkor meg pláne mikor elmondtam hogy decemberben volt meg utoljára és március végén még csak 4 hetes voltam :D Az tényleg rossz rendszertelen mensinél, hogy nem lehet mihez viszonyìtani pl terhességi tesztet de simán összejön a baba. Clostyt szedtél már?
2016. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok en is szedtem ket honapig clostyt osszel mrgse hatott kinek mi ugyhogy merget ne vegyel ra h marpedig ettol mar terhes leszel. kinek mi hasznal ki kell probalni mindent
2016. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem az orvos csak ezt ajanlotta , szerdatol kell szedjem 10 napig , hat mar kivancsi vagyok mi lesz 1
2016. máj. 9. 11:52
 8/9 anonim válasza:
A duphaston (szerintem) nem fog segìteni. Az nem a teherbe esèst segìti elő hanem a beàgyazódàst, terhessèg megtartását ha a progreszterined alacsony. De gondolom voltàl hormon vizsgálaton ès az ott kapott adatok alapján szedetik veled.
2016. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen voltam hormon vizsgalatokon ! es rendszertelen a ciklusom is , meg a multhonapban cisztat is latott az orvos , ezt a gyogyszert az endokrinologus irta fel nekem ! es majd ezutan viszakell menjek kontrolba , es ha nem maradok terhes telig , akkor kovetkeznek a tobbi vizsgalatok ... . .. .
2016. máj. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!