Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben megnéznének az...

Ilyen esetben megnéznének az ügyeleten?

Figyelt kérdés
Inszemináció után 1 napos "menstruációm" volt. Ez volt szerdán. Ma reggel kezdtem a Closty-t. Ma délután tojásfehérjére hasonlító nyákom volt, szúr alul a hasam. Totál össze vagyok zavarodva, tanácstalan vagyok. Ha bemennék az ügyeletre egy UH-ra elzavarnának? Nem arra gondolok, hogy terhes vagyok. Hanem hogy össze zavarodott a ciklusom, és feleslegesen használom a gyógyszereket, szurikat.
2016. ápr. 29. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim inszem utáni kavarban egyik alkalommal sem engedte, hogy egyből elkezdjem a clostit. Ilyenkor legalább egy ciklust ki kellett hagynom. Az egy napos vérzés nem normális egyébként sem, így meg pláne. Hívd fel a dokid és hagyd most szerintem a stimulálást...
2016. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Sajnos nem tudom a doki számát. Írtam ma Neki e-mailt, de cseszett válaszolni. Ahova én járok futószalag szerűen mennek a dolgok. :-( 2 éve pl "elfelejtette" mondani, hogy amíg szedem az Utrot, addig nem fog megjönni. Én meg csak reménykedtem...
2016. ápr. 29. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt az inszem? Milyen erős volt a vérzés? Nekem a beágyazódás útán 2 napig nyúlós nyákom lett! Furcsálltam is. Aztán átváltott krémesre, de már a nyúlósnál pozi lett a tesztem.
2016. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Április 1-jén volt az inszem. Vérzésem pedig alig volt.
2016. ápr. 29. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2016. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ma is csináltam reggel, sajnos negatív. El is kezdtem a Closty-t. Voltam az ügyleten, ki is írtam egy kérdést, mert 11,4 mm a nyálkahártya vastagság, amit én kicsit furcsállok a 3-dik napon.
2016. ápr. 29. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az utro miatt általában az én nyálkahártyám sem akar leválni rendesen, ezért is kell a szünet. Mit mondtak az ügyeleten azon kívül hogy vastag a nyálkahártyád?
2016. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Csak annyit, hogy nagyobb a méhem, és tömöttebb. Kérdezte is a doki, hogy nagyobb szokott-e lenni, de mondtam, hogy nem tudok róla. Azért döntöttünk így, hogy most kettőt csinálunk egymás után, mert azt mondják, hogy akkor nagyobb az esély. De azóta is fáj a hasam alja, erősebben, nem tudom, hogy mit csináljak. Teljesen el vagyok keseredve. Valahogy kinyomozom a meddőségis doki számát, és felhívom. Tanácstalan vagyok.

Az idős doki kb 3-szor kérdezte meg, hogy mikor csináltam utoljára tesztet. Aztán a vizsgálat közben mondta, hogy különben is egy 2 hetes!!! terhességet nem lehet megállapítani. Harmadszorra is mondtam Neki, hogy április 1-jén volt az inszemem, úgyhogy kb már 6 hetes lennék. Mintha nem is ott lett volna a doki. Csak mosolygott, és mindenre bólogatott.

2016. ápr. 30. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!