Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 17 hetes várandós vagyok,2...

17 hetes várandós vagyok,2 napja voltam ügyeleten, mert nagyon fájt, szúrt a hasam. A doki manuálisan vizsgált először, de annyira megnyomkodta a hasam alját, és a szeméremcsontomat, hogy kb. kiugrottam a székből. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szólnom kellett amikor fáj. Utána uh, majd vizeletvizsgálat, vizeletfertőzésem van, amire Zinnat antibiotikumot írt fel.

A babával minden rendben uh szerint. Az érdekelne, hogy normális, hogy ennyire megnyomkodta a hasam alját és a szeméremcsontomag?! Nyilván nem a méhemet nyomkodta, de utána már az is eszembe jutott, hogy ez nem árt a babámnak?


2016. febr. 7. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire jók ezek. Szerintem nem kellene ilyen dúrván bánni a nőkkel! Ártani nem fog a babának,de azért lehetnének óvatosabbak.


12 hetesen úgy vett kenetet a doki,h azthittem ottmaradok az asztalon. 3 napig vérezgettem utána. 37 hetesen meg a védőnő nyomkodta meg úgy a hasam,hogy kb a keze a hátamon jött ki. Nagyon begurultam akkor. (Egyébként a babám soha el nem múló folttal született. A csípőjén van egy 3x1cm-es folt). Nem mondom ,h attól,de nagyon tudok mérgelődni azóta az ilyen kérdéseken mint a tiéd. Mármint a doki miatt.

2016. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sem értem, mire jó ez. Még mindig úgy fáj, mintha most nyomkodta volna meg. A hasam alja is, de főleg a szeméremcsontom.

Ez a doki csinálta volna a 12.heti genetikai uh-t, akkor is megnyomta a hasam, egy ponton fájt egy napig. És sajnos az ügyeleten is hozzá kerültem.

Egyébként egy nagyon sztárolt dokiról van szó. De nem értem, miért.

2016. febr. 7. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

sosem nyomták még meg a hasam terhesség alatt, ez őrület! vagyis egyszer, amikor az urológus a veséimet tapogatta ki egy nagyon súlyos felfázáskor a 11. héten.


egyébként Magnosolvot nekem a te terhességi korodban elmulasztotta ezt a feszítő, szúró érzést (növekedési ugrás volt).


Nem lesz semmi baja a magzatodnak, emiatt ne aggódj! De ez a doki...sajnálom, hogy ott ragadt az 1970-es évek protokolljában...


35hkm

2016. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A magnosolvot ittam én is, de nem múlt és másként fájt, mint szokott. Csak emiatt mentem be az ügyeletre.

Igazából már az sem érdekel, hogy ezt csinálta, csak ne legyen baja a babának. 30-40 közti fiatal doki. Borzalmas.

2016. febr. 7. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

én egy hete voltam sürgősségin sok hányás miatt, és a főorvos vizsgált meg, annyira fájt hogy elsírtam magam. nem értem miért kell ilyen durván vizsgálni. a manuális vizsgálat is fájt, kacsát is rakott fel, az is nagyon fájt, csak így belémb.szta konkrétan, az UHval meg annyira ütögette a méhszájam hogy azt hittem ott maradok. bunkó is volt ezek mellé. nem értem miért ilyenek, de úgy tűnik ez általános :/

12hkm

2016. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ős, hol voltál sürgőn?
2016. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!