Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírom a kálváriámat. Esetleg...

Leírom a kálváriámat. Esetleg más is járt már így?

Figyelt kérdés

Április 1-jén volt az inszemünk, 2 hétre rá teszteltem, negatív lett. Felhívtam a meddőségit, el szerettem volna menni egy vérvételre, mielőtt belevágunk a következő inszembe. Azt mondták, hogy nem kell mennem, használjam még 1 hétig az Utrogestan-t. Letelt az 1 hét, megint negatívat teszteltem, abba is hagytam az Utrot. A héten szerdán elkezdtem vérezni. "Örültem" is, hogy megjött. Felhívtam a meddőségit, mondtam, hogy megjött, kértem is időpontot 12 napi UH-ra. Mivel másnap már egyáltalán nem véreztem, megint felhívtam Őket, kérdeztem, hogy az 1 napos menzesz miatt belevághatok-e a következőbe. Mondták, hogy igen. Péntek reggel el is kezdtem a Clostit, este már az ügyeleten voltam, mert nagyon fájt a hasam, tojásfehérje nyákom volt. Néztek UH-ot, nagyobb, tömöttebb a méhem, méhnyálkahártya vastagság 11,4 mm. Kérdeztem a dokit, hogy biztos, hogy szedjem tovább a gyógyszereket, szurikat? Mondta, hogy IGEN! Én már pénteken írtam a meddőségis dokinak e-mailt, de nem válaszolt. Megszereztem a számát, szombaton hívtam, nem vette fel. Délután már SMS-re vetemedtem, mert zokogtam a fájdalomtól. Este 1/2 9-kor már megint indulni akartunk az ügyeletre, akkor írt vissza, hogy hagyjam abba a gyógyszert! Gyorsan visszahívtam, mondta, hogy nem is érti, hogy miért kezdtem el, hiszen az 1 napos menzesz nem menzesz. De ha egyszer azt mondták a meddőségiben, meg az ügyeleten, mit tudtam volna csinálni? Bíráljam felül Őket? Úgyhogy most kb arra kell várni, hogy megjöjjön. De mikor fog megjönni? Itt ülök fájdalmak közepette, szedem a fájdalomcsillapítót. A Menopur-t is dobhatom ki, mert ugyebár 1-et már elhasználtam, úgyhogy kidobtam 20 ezret az ablakon, a téves információ miatt. Nagyon mérges vagyok, és elkeseredett... Ja, és még tudom tetézni is. Szerdán megvettem a Clostit, péntek reggel nyitom ki a dobozt, és 10 szem gyógyszer helyett, csak 4 volt az üvegben. Úgyhogy azt is megvehettük újra... Valahogy semmi nem akar összejönni. :-(


Bocsi, hogy hosszú voltam, de az elkeseredettség mellett, fel is vagyok háborodva! Esetleg járt már valaki így? Most vajon meddig kell várnom a menzeszre? Lehet, hogy gyógyszerrel kell majd meghozni?


2016. máj. 1. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz így még nem jártam,de nyugodj meg először is! Ne szedj semmit..bízd a természetre! Pár nap múlva tesztelj újra szerintem! Kitartás :)
2016. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! A terhesség sajnos kizárt. :-(
2016. máj. 1. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam így, viszont lombikom volt. Szerencsére csak egy sikeres, de eléggé beleástam magam a témába. A tüneteid túlstimulációtól lehetnek. Nem mondtak semmi ilyesmit?
2016. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Csak 2 érett tüszőt láttak inszem előtt. Úgyhogy nem hiszem, hogy ez lenne a probléma. Holnap megyek fel a meddőségibe UH-ra, kíváncsi leszek, hogy mit fog majd mondani a doki. Neked gratulálok a babához! :-)
2016. máj. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!