Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy egészséges...

Lehetséges, hogy egészséges terhesség? (Kép)

Figyelt kérdés

Volt már egy 10. heti missed ab-em, egy méhen kívüli terhességem és három biokémiai terhességem. Ezek a mostani tesztek, most vagyok (szinte 100% ovu teszt, hő és progeszteron szintek) alapján a 16. dpon. Elég halványak, de végre már látszódnak és úgy tűnik erősödnek is. Hasonlítgattam a tavalyi biokémiai terhesség tesztjeivel, de ott a 19. dpo környékén volt hasonló a tesztem. Az első terhesség a missed ab, egészségesen fejlődött egy darabig, ott még nem tudtam hányadik dpon vagyok, de egyik nap közepesen erős volt a tesztcsík, másnap már majdnem olyan erős volt, mint a kontroll. Annyira reménykedek, hogy talán végre egészséges terhesség, egyből elkezdtem az Utrot (szerintem alacsony a progi, bár az orvosok szerint normális, de elővigyázatosságból mégis felírják). A méhen kívülinél ilyentájt éreztem erős szúró fájdalmat végbél felé, de mást nem. Most a méhemet érzem, hol jobban, hol kevésbé. Volt más akinek hasonló tesztjei voltak még ilyenkor? Az alsó Clearblue tegnap reggeli, az alsó x-epil a ma reggeli. Amin kettő van, azok a ma reggeliek frissen. Mind időn belüli, a Clearblue szinte azonnal látszott.


[link]

[link]

[link]

[link]


2016. máj. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16.dpohoz képest teljesen jó tesztek! Kívánok neked egészséges terhességet :) 3 gyerekem van,és ezt éreztem mint te,hogy mintha "teli" lenne a méhem,éreztem hogy van! Drukkolok
2016. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :-)
2016. máj. 1. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Drukkolok!!! Nekem is halványak voltak a tesztjeim, sőt 6 hetes terhesen az orvos semmit sem látott,csak a full erős pozitív tesztjeim voltak. Elhajtott, hogy tuti nem vagyok terhes az uh szerint, biztos elvetéltem.... Most itt szuszog mellettem a ma 4 hónapos gyönyörűm.
2016. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom amiken átestél, nekem "csak" egy missed ab-om volt, de majd bele haltam lelkileg. De azt kell mondjam, hogy sztem a tetszek erőssége, milyensége egyáltalán nem azonos arányban erősödik vagy gyengül a terhesség milyenségével. Sztem semmi köze hozzá, hogy mennyire erős vagy gyenge, nekem a mostani terhességnél elég hamar kimutatta, közepesen erősen, aztán sosem erősödött olyanra, mint amikor elvesztettem a babám, sőt halványodott... és itt vagyok 21 hetes. Az a halvány teszt volt az utolsó amit csináltam, mert nagyon megrémített, így nem teszteltem többet, de minden rendben van eddig.

Kívánom, hogy neked is minden rendben legyen, és egészséges legyen aki oda befúrta magát! :)

2016. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,hasznosak. És a jókívànságokat is!Tegnap és ma este nagyon görcsölök,így most màr a méhen kívülitől félek...De azért reménykedek!Kismami Neked minden jót kívánok!
2016. máj. 2. 22:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy ne legyen befejezetlen a kérdés-válasz. Méhen kívüli lett sajnos, de talán műtét nélkül megoldódik, csökken a hcg, és az ultrahangon is látszik. Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 11. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom ! :( 1# voltam
2016. máj. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!