Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40es anyukák milyen a gyerekne...

40es anyukák milyen a gyereknevelés ennyi idősen?

Figyelt kérdés
azokra gondolok akiknek már van és 30as éveik végén vállaltak 1. gyermeket. Miért jobb/rosszabb most mint a 20as éveitekben? Megbántátok vagy jó döntés volt? Újra így csinálnátok? Csak őszintén:)!! Köszi!

2014. jún. 29. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
igaz nekem 2 gyermekem van, az elsőt 25 évesen szültem és most 39 évesen van egy 3 hónaposom, akit örökbe fogadtunk... mindegyiknek van előnye hátránya... én ha tehettem volna, biztos hamarabb vállalom be a 2.-at is,m de csak és kizárólag amiatt, mert jó lenne még majd unokázni is évekig :) csak bízni tudok benne, hogy nem 60-70 éves koromig fogok élni, és láthatom majd megnősülni, apaként... amúgy semmilyen más különbséget nem érzek a 2 között.. akkor is és most is van elég energiám hozzá, sose voltam karrierista, így engem ez a része a dolognak nem érdekelt... ugyanúgy, ugyanazok az elvek szerint gondozom, nevelem a mostani babát is mint a nagy lányomat annó... :)
2014. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is az unokázás miatt izgulok picit, szeretnék nem 90 évesen nagymama lenni :)
2014. jún. 29. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó! Én nem tudom, miért jön mindenki azzal, hogy az idősebbeknek nincs türelme egy kisgyerekhez. Nekem most van igazán, én a huszas éveimben nem bírtam volna a gyerekneveléssel járó megpróbáltatásokat. KOnkrétan felkötöttem volna magam, hogy nem tudok pihenni, nincs szórakozás, kikapcsolódás és esetleg gyerek mellett kellett volna tanulnom.

Már nem érzem, hogy kimaradt volna valami az életemből. 40 vagyok és 2 éves a kislányom.

2015. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!