Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom a menstrua...

Szombatra nem várom a menstruaciom. Szeretném mi hamarabb megtudni hogy terhes e vagyok. Ma csináltam de sajnos negativ lett (gondoltam is mert meg lehet korai) 10-es tesztel probaltam. Menstruacio elott hany nappal tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Vettem clearblue terhessegi tesztet digitalisat. az már megmutatná? koszonoom a válaszokat

#kávéspohár
2016. máj. 2. 08:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kisbaba alatt magzatot vagy csecsemőt értesz?
2016. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kisbaba. Egy honapos volt a kisfiam.
2016. máj. 8. 20:11
 23/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én októberben vesztettem el a kislányom, ebben a hónapban próbálkoztunk először , csütörtökön kellett volna megjonnie másnap teszteltem negatív utána két nappal is negatív, az első terhessegem is csak egy hét után mutatta ki és akkor is sokat jártam pisilni mint most! Szerintetek remenykedjek még h baba van!?
2016. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#15 vagyok, sajnos nem tévedtem. Nekem is megjött vasárnap. A következő hónap esélytelen, mert nem lesz itthon a férjem.Úgyhogy talán, majd. Mindenesetre abbahagyom a hőmérőzést meg a ciklus figyelést, mert nagyon belefáradtam.
2016. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!