Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 19-én jött meg a...

Április 19-én jött meg a menstruációm,26-án pedig 4mm-es nyálkahártya?!

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem, hogy megjött április 19-én a menstruációm, 26-án voltam dokinál, mert kéthetente jött meg. A nyálkahártyám 4mm-es volt, a jobb petefészkemben volt egy 5,4mm-es tüsző, a balban pedig 6mm-es tüsző. És ma sikeresen megint megjött, hajszál pontosan 2 hétre.. Felírt clostilbegytet, és azt mondta,hogy szedjek E-vitamint. Azt mondta,hogy gyakran van peteérésem, és ezért jön meg kéthetente.. Szerintetek létezhet ez?! Meg az,hogy ilyen értékek mellett most újra megjött?!

2016. máj. 2. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem küldött el hormonokat nézni? Tüszők szempontjából nem igazán jó a 2 hetente érkező mensi, hisz gyakorlatilag még csak akkor lenne ovud... És azért a nyálkahártyának sem ártana vastagodnia!
2016. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát most erre hirtelen nem is tudom mit mondjak..... 😮

Nem lehet jó 2 hetente mensizni, de én örúlnék ha így lenne mert így egy hónapban 2 lehetőség is van teherbeesésre.

Bízz az orvosodban... remélem sikerül majd a manó.

2016. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az az igazság,hogy 5 évig nem estem teherbe. aztán két évvel ezelőtt 5 hónap alatt volt három vetélésem. Azóta megint semmi. És annyira hihetetlennek tűnik nekem,hogy most például volt 6mm-es tüszőm, 26-án. És most megint megjött. Bízom az orvosomban, csak annyira hihetetlen nekem, hogy egy hónapban akár kétszer is lehet peteérésem, mert nem gondolom, hogy ez egészséges, és talán nem fejlődnek annyira a tüszők, vagy nem tudom. Nem küldött sehova. Annyit mondott,hogy ideje szülni.
2016. máj. 2. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de en nem biznek meg ebben az orvosban. Ha alig egy hete voltak ekkora tuszok, akkor meg peteeres elott kellene lenned, nem hogy ismet menstrualnod. A tuszo 20 mm felett reped, 10 mm-ig lassan no, utana gyorsan, de meg 10 mm utan is altalaban 6-7 nap, mire megreped.

2 hetente menstrualni egyaltalan nem normalis, valoszinuleg peteeresed sincs, a lutealis fazisod sincs rendben. Ennyi veteles sem normalis, de ezt te biztosan tudod.

Itt egy igen nagy kaliberu kivizsgalasra lenne szukseg, meg egy olyan orvosra, aki ert ehhez es van kedve foglalkozni is vele.

2016. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem levő is írta, keress fel egy másik orvost. Domináns tüszőre ideje sincs a szervezetednek hiszen 10 mm-től hívják annak, de babához 20mm felett kéne lennie. A tied meg se tud nőni :( E vitamint mindenképp szedj az segít vastagítani a méhnyálkahártyát, de sürgősen keress egy másik dokit. Így peteérésen 10000000% hogy nincs, és nem is egészséges ez a dolog. Sajnálom, hogy ennyi veszteség ért és kitartás fel a fejjel! Addig ne állj meg míg legalább 24-26 napos ciklusaid nem lesznek.


Sok erőt és jobb egészséget kívánok.

2016. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!