Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet az erős stressz miatt?...

Késhet az erős stressz miatt? Vagy most már rosszra kellene gondolnom?

Figyelt kérdés

A barátom egy hete szakított velem, azóta erős hányingerem van (ma már kezd csillapodni mondjuk) és csak nagyon keveset tudok enni.

A fogamzásgátlóból két levelet szedtem be, az addig 34 napos vérzésemet, múlt hónapban 29 naposra korrigálta. Viszont most nem jött meg 30.-án :( Kicsit fáj a hasam de még semmi. 2 napja késik.

A fogamzásgátlót abbahagytam 30.-án (akkorra vártam hogy megjöjjön és persze akkor is fogyott el a második levél), így is egy héttel tovább szedtem hogy elfogyjon, mint ahogy a kapcsolatunk véget ért.

23.-án voltunk együtt utoljára, előtte minden hétvégén együtt voltunk.

Kellene aggódnom? Tegnap csináltam egy tesztet, az negatív lett, de ha 23.-án történt volna baj a gyógyszer mellett, azt nem mutatná még ki.


2016. máj. 2. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert szexelsz ha igy parazol? Gyogyszer mellett eleg kicsi az eselye,de benne van! Semmi nem 100%-os csak az,ha nem szexelsz! Lehetsz terhes,kesobb csinalj tesztet! Ha pedig igy parazol inkabb duplan vedekezz,vagy ne szexelj
2016. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terhességet már a megérkezendő mentruáció napján közel 100%os pontossággal mutatják ki a tesztek. A másik ok ami miatt nem hinnám hogy terhes vagy. Hogy 23án már nem voltál termékeny időszakban. Számolj utána
2016. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi csak stressz :)!!
2016. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!