Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keksz reggel, kevés stressz,...

A keksz reggel, kevés stressz, sok szénhidrát nem mulasztotta el a nagyon erős hányingeremet. Mit tehetek még ellene?

Figyelt kérdés
Hányás nincs, de a hányinger nagyon erős, egész nap tart :(
2008. márc. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna van, akinél nincs mit tenni. Ki kell várni a 12.hetet, addigra talán elmúlik, vagy legalább enyhül.

Reggel éhgyomorra igyál meg pár korty hideg kólát, de egyébként kerüld a szénsavas üdítőt, igyál este lefekvés előtt langyos tejet, kerüld a savas ételeket (narancs, mandarin, grapefruit) és a gyüm.leveket.

Kitartást!

2008. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a B6 vitamint, nekem a doki ajánlotta.
2008. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A b6 vitamin!Bár én 21 hétig nagyon "hányós" voltam.Próbálj reggel langyos citomos vizet inni.
2008. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is émelygős voltam egészen a 14hétig akkor meg is látogatott pár hétre a foxi,nos én minden reggel nem kekszet hanem rendes kaját ettem...amennyi jól esett,mondhatom szinte nagyon kevés ment le de az is több mint a semmi,én az elején csak fogytam.Szerintem a kólát hagyd én a szénsavasra rá sem bírtam nézni,öklendeztem tőle,mert egyébként is savat csinál még jobban.ha nagyon nem jó kipróbálhatod a rennie-t szopogatni,az is segített nekem.Agyógyszerészem azt mondta a magne b6 csak hízlal és az igazából arra jó ha valaki az utazási betegségtől van rosszúl és mint tudjuk a terhesség nem btegség hanem egy más állapot,szval én ezzel nem is kísérleteztem,de megpróbálhatod.Mondjuk én elég hízós vagyok így inkább tűrtem.Ha nagyon rosszul voltam vizet ittam pici kortyokban.Jah és ami segített a dm-ben vettem bio köles golyót vagy a kukit,és azt ettem ,hogy felszívja a savat.Na az bejött és nem voltam akkor annyira beteg.
2008. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az elején én is nagyon rosszul voltam volt mikor "csak" hányingerem volt mikor hánytam. Az egyél de keveset nálam azért nem jött be mert örültem ha megettem két szál ropit reggel. Vettem a gyógynövényboltba gyömbér kapszulát reggel 2-este 2-öt szedtem és jobb lett.

A ginger ale is jó, ha meg tudod inni, de a kapszulában sokkal több a gyömbér mennyisége.

Jó egészséget!!

26 hetes kismama

2008. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én is émelygős voltam még a 15.hétig, ha nem ettem reggel azért voltam rosszul, ha ettem volt mit kihányni :( ez sajna ilyen. most a 19.hétben már minden szupi és el is felejtettem azt a nemtúl szép első hónapokat.

kitartás, és boldog babavárást!

2008. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!