Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki ovulációs tesztekkel...

Mindenki ovulációs tesztekkel rohangál. Hol marad a sorsszerűség a szerelem baba és az ösztön?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos nem mindig elég a sorsa bízni!

Néha be kell segíteni a természetnek!

Jelentem nálunk csak és kizárólag az ösztönön múlt és hamarosan lesz egy igazi szerelem babánk!

Egy 6 hetes kismami

2007. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!Sajnos néha egy picit be kell avatkozni!Bár őszinte leszek én nem vettem ovulációs tesztet,de számolgatom a napokat, hogy mikor lehet ovulációm!Ez csak egy ici-pici besegítés....bár eddig még sikertelen volt:-( De a szerelem a vágy a sors az első!Ha jönni akar...úgyis jön.. :-)
2007. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Beszélgess a sorsról annak, akinek 12 éve nem sikerül a baba... Na, ez miért van, és hol a sors? A személyes környezetemben van legalább 10 pár, akiknek évek óta nem sikerül a baba. Miért? Pedig várják, szeretnék, imádnák, jó helyen lenne, mindent megkapna, mindent megtettek érte, inekció, tesztek, mesterséges beültetés, diéta, ami létezik, még sem fogant meg. Miért?

Na erre mit mondasz?

2007. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. A természet sokszor elveszi az esélyt azoktól, akik megérdemelnék, de megadja olyanoknak, akik nem is akarták azt a babát. Hol itt az egyensúly? Szerintem ca. egy év sikertelenség után mindenki joggal keseredik el, és más eszközökhöz folyamodik, ami érthető is.
2007. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
sors?mikor a 16 eves lanyok a discoba teherbe esnek es azt se tudjak hol jon ki a baba?vagy mitol terhes?aztan ide irkalja a barom kerdeseit.meg megy a wcre megszuli es eldobalja?meg jobb esetbe intezetbe adja,aki meg tenyleg szeretne penzt dobal ki a tesztekre mert remenykedik hogy igy sikerulhet,mig mas azert fizet hogy kikaparjak.hat ez kva jo dolog a sorstol az biztos,mert igaza van azoknak akik elottem irnak,nagy a szerelem es osszejott,de ha neadj isten szerelem van de nem jon ossze te biztos nem probalnal meg mindent ugye?en is ismerek olyan not aki mar 50 eves es 20 eves kora ota a sorsot varja,mindene megvan csak gyereke nincs.olyat is ismerek akit elhagyott a ferje mert o is vagyott a gyerekre amit ez a no nemtudott megadni(azota 3 gyerek apja)akkor mi a kerdesed?osztonosen sexelhetsz,szerelmes is lehetsz de ha a kocsog sors szarik rad,vegyel tesztet!
2007. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm neked biztosan nem voltak "ilyen" problémáid. Jó neked. (-: Nem kívánom senkinek.
2007. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gimi óta tudom, hogy nincs normális peteérésem, mert magas a prolaktinom....én aztán hiábí bíznám magam a sorsra..már sajnos így is elvesztettem egy babát
2009. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!