Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett hogy tud megmarad...

Baba mellett hogy tud megmaradni a szerelem?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk kire hagyni a babcit, felváltva vigyázunk rá, de közös programunk kettesben így nem tud lenni. Már nagyon hiányzik a férjem társasága, egy közös ebéd valahol, semmi extra.
2010. márc. 20. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
azért 1-2 alkalomra nem olyan sokba kerül bébiszittert fogadni, ha végképp senki nincs, aki ingyen, barátságból/szívességből segítene. én ezt tudom javasolni, sokan vállalnak ilyet, nem horror összegért is lehet találni.
2010. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval nem önzőség... én is erre gondoltam, köszi!
2010. márc. 20. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Annak valami baja van aki szerint önzőség magával és a párjával is törődnie a gyerek maximális kiszolgálása helyett...
2010. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
aki ezt önzőségnek tartja, az kezeltesse magát, mert ott nagy a baj...első voltam :)
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia én nem hagyom senkire a picit(8hónapos)mindenhová visszük magunkal a gyerekeinket.Már nagyon sok helyen voltunk eggyütt,nekem ez a normális.Én nem lennék nyugodt ha másra hagynám egy ebéd miatt.

Persze mindenki más!

Nektek jó romantikázást kívánok!:))

2010. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Babuci elalvása után, mi szoktunk együtt pizzát sütni, közös fürdőzés ...stb.

Most másfél éves a lányunk és 2 hónap múlva lesz még 1, de még csak 2 hete történt 1 olyan, hogy odaadtuk a nagyinak.

Én jobban izgultam meg kell hogy mondjam, de olyan felesleges volt. A szülők nálunk más városba laknak, de ennyi kell akkor is + amit az előzőek írtak.

2010. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha sokalljátok a bébiszitter óradíját, vagy kicsit tartotok tőle ezért-azért, akkor használjátok ki az időt, amikor alszik a baba. Hosszú az éjszaka, lehet ez alatt romantikázni :)

Amúgy én is gondoltam rá, hogy néha hívok bébiszittert, de nem tettem, nem azért, mert ellenkezne az elveimmel, hanem mert kicsit lusta vagyok ezt megszervezni. Mert akkor mindenképp úgy csinálnám, hogy először elhívom az illetőt, hogy ismerkedjen a gyerekkel, hiszen számára idegen valakire azért nem hagynám rá. És csak másodjára hagynám már rá úgy, hogy elmegyek otthonról. Éjjelre meg csak úgy, ha már legalább egyszer vigyázott rá. És nekem ez előre nem szokott eszembe jutni, csak amikor már rögtön kéne.

2010. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Meg tud maradni, nyugi.

Tényleg nem kell őt kiszolgálni annyira, nem vagy önző ha magatokra, magadra is gondolsz. Különben ki adja vissza neked ezeket az éveket? A gyerek meg majd jól felnő és kirepül, nem magadnak szülted őt, hanem egy önálló lény lesz (nem is olyan sokára.)

2010. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Erre gondolhattál volna mielőtt megfogan a baba...
2010. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat!


Az utolsót meg inkább nem akarom érteni... szűnjünk meg szerelmespárnak is lenni, mert van egy gyermekünk?

2010. márc. 21. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!