Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikoe erdemes tesztelnem ha...

Mikoe erdemes tesztelnem ha elmeletileg aprilis 1. -en ovulaltam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem várd meg a nem várt mensi napját! Ha nem bírod ki szerintem legkorábban jövöhéten tesztelhetsz!
2010. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyira kivancsi vagyok...15.-re nem varom, de addig meg van 1 het...:(
2010. ápr. 8. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Bírd ki mert ha túl korán tesztelsz akkor 100% hogy negatív lesz és idő előtt el fogsz keseredni! Gondolj arra hogy idő kell a babának amíg beágyazódik és csak utána kezd a szervezeted hcg-t termelni. Egy ismerősömnek pl. csak 5 nappal a nemvárt után lett pozi a tesztje! Nem érdemes a nemvárt napja előtt tesztelni! Tüszőrepedéstől KB. 7-10 nap amíg vándorol majd ha beágyazódott utána indul meg napról napra erősödve a hcg termelődés. Ha annyira nem bírod a 12-ik dpo-n lőjj el egy tesztet. Drukkolok hogy baba legyen! Hiszen hazajöttek a gólyák :)))
2010. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 13-ára nem várom! De már tűkön ülök hogy mikor tesztelhetek!! Remélem most összejött a baba! Szorítok neked is!! :D
2010. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi, kedvesek vagytok!
2010. ápr. 8. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, lett Bébi? :)
2010. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!