Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás akkor,...

Lehet a beágyazódás akkor, mikor meg kellene jönnie? Vagy pár nappal előtte? Lehet, hogy az volt az a folt?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, előtte 1-2 nappal olyan érzésem volt, hogy MOST jött meg, nagyon intenzíven éreztem, mondhatni görcsöltem, mint a mensi első napján. A 2. ilyen fájós napon egy kis vérfolt volt a tisztasági betéten (nem barna, kb dió-nagyságú)! Azt hittem megjön, de azóta sincs semmi! Teszteltem két napja, de negatív lett. A megjönérzés már nem olyan intenzív, de minden nap előjön egy kis időre, ezenkívül a méhem középen néha-néha "megfeszül" egy csíkban.
2008. szept. 24. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

lehet a beágyazódás...viszont akkor még korai a teszt...ha a beágyazódás megolt, utánna 2-3 nap múlva tesztelj

sztem vár 2 napot!!!!

2008. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!