Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császáros szülés után mennyi...

Császáros szülés után mennyi évet érdemes kihagyni egy második gyermek vállalásáig?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves mondott az orvosom.
2010. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is egy évről tudok. Ki is vártam, elég volt, már jó lenne újra...:)

Tudok olyanról, aki császár után 3 hónappal ismét terhes lett, és a baba első szülinapja körül szintén császárral megszületett a kistesó. Olyanról is, ahol 3 év múlva, és a heg rettentő vékony volt. Így biztos nagy a szerepe ebben is a genetikának.

2010. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 evet tanacsos.
2010. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy a szoptatás befejezése után fél évet kell várni. Oka: a szoptatás is kiveszi az energiát a szervezetemből, igazán a szülés utáni regenerálódás csak a szoptatás befejezésével indul el és szüksége van pihenésre a szervezetnek, hogy egészséges legyen a második baba (is).

A barátnőmnek is 2 évet mondtak, de szerintem ez korfüggő is.

2010. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy évet hallottam, nálunk 3 év lesz köztük, sajna nem jött hamarabb össze.
2010. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most 25éves vagyok kislányom most lesz hó végén egy éves, lehet még várni kéne akkor kicsit mert eléggé megterhelte a szervezetem a szülés sajnos és hamarabb is kellett emiaddt születnie a babámnak.
2010. ápr. 8. 15:39
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj elnézést a várandóság utolsó harmadában voltak gondok és az volt a megterhelő.... bocsi remélem így már érthető
2010. ápr. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!