Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom 10-12 éve dohányzik...

A párom 10-12 éve dohányzik en életemben max 10 szálat szívtam el par eve kicsit ittasan! Attól felek hogy a párom emiatt nem rendelkezik egészséges es elegendő spermaval?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki régóta dohányzott (főleg férfi) de lett gyermeke gond nélkül es nem lett beteg a kicsi???
2016. máj. 5. 16:03
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni h 1-2 év múlva tervezünk gyereket es par hónapja heti 2 dobozzal szív csak nem pedig két naponta egy dobozzal ..:)
2016. máj. 5. 16:04
 2/34 anonim ***** válasza:
22%
A párod miatt nem kell aggódnod, viszont az a te 10 szálad, pláne ittasan, eléggé rontja az esélyeket.
2016. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az par eve volt.. Es az alkohol is ami csak bàlokon fordult elő nem minden hétvégén szóval nem befolyásolhatja egyáltalán :) sőt az sem ha alkoholista lennék :) Ha meg gúnyolódni akarsz , akkor nem vagyok ra vevő !
2016. máj. 5. 16:23
 4/34 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Szerintem üljetek le megbeszélni, hogy kicsit fogja vissza a dohányzást, nem kell totál leszoknia, de legalább amíg teherbe nem esel, addig ne napi 2doboz cigit szívjon el.


Aztán ha nem tud csökkenteni a mennyiséget, hát hagyd, nem hiszem, hogy bármi baja lenne. Inkább akkor lenne gáz, ha te cigiznél, főleg terhesség alatt.

2016. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Szia ne haragudj első kommentem lehet h nem olvastad :) ott írtam h ma mar heti két dobozzal szív es nem úgy mint régen , mert régen két nap alatt szívott el egy dobozzal

Pont ezért vett vissza mar leültünk megbeszélni es h ezt időben visszakel venni nem akkor amikor belekezdunk

Ezért megegyeztünk h heti 2-3 dobozra lecsokkentjuk de sztem ez is sok es jobban örülnek ha 1-2 doboz menne el maximum

Beszélni fogok vele csak érdekelne h vajon mennyire károsodhatott a spermaja :/

Amúgy teljesen egészséges ember

2016. máj. 5. 16:27
 6/34 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon köszönöm h irtal

Es igen az sokkal de sokkal rossz lenne , főleg a terhesség alatt

En úgy nem is vállalnék gyereket ha nem szöknek le

De szerencsére nem dohányzom :) es örülök h a párom is egyetért velem

De neki felek megmondani h aggódók vajon milyen minőségűek a kos fickói

2016. máj. 5. 16:29
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg számít a dohányzás. Barátnőm és a párja is dohányosok, egyből összejött nekik a baba, az én párom soha nem dohányzott, én sem szívtam már 6 éve egyáltalán, előtte is csak bulikban, és nekünk meg mégsem jön. Szóval csak a dohányzás nem hiszem hogy nagyban befolyásolja a dolgokat.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
En attól tartok ha mégsem befolyásolja vajon nem e lesz beteg a kicsi vagy szervelegtelenseg stb :(
2016. máj. 5. 16:41
 9/34 A kérdező kommentje:

Sok sikert kívánok nektek

Es persze nem csak dohányzás függő a baba téma ez csak egy feltétel úgymond a sok közül

Sajnos

2016. máj. 5. 16:41
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Jaj mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk. Még nem akarunk babát, de én is aggódom, mert a párom nagy dohányos. Te hogy vetted rá a kevesebb cigire?
2016. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!