Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom 10-12 éve dohányzik...

A párom 10-12 éve dohányzik en életemben max 10 szálat szívtam el par eve kicsit ittasan! Attól felek hogy a párom emiatt nem rendelkezik egészséges es elegendő spermaval?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki régóta dohányzott (főleg férfi) de lett gyermeke gond nélkül es nem lett beteg a kicsi???
2016. máj. 5. 16:03
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

En csak felhoztam h ha lesz gyermek akkor kevesebbet dohanyozzon meg előtte is

Es erre annyit mondott h alig várta h megkérjem erre vagy felhozzam a témát mert nagyon szeretne gyereket es a legjobbat akarja neki

Szóvan nem kellett erolkodnom

Inkább most kellett szenvednem vele mert néha ideges es támogatnom kell hogy kibírja mikor rossz napja van nehéz lehet neki de általában kibírja :/

2016. máj. 5. 17:34
 12/34 anonim ***** válasza:
50%
Férjem kb. 10 éve dohányzott, amikor babát terveztünk. Én is cigiztem, csak én kevesebbet és rövidebb ideje, mint a férjem. Természetesen nálam a cigi szóba se jöhetett, így én letettem, a férjem nem. 7 hónap alatt jött össze kisfiunk, aki teljesen egészségesen született és egyébként is az, már 5 és fél éves.
2016. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nagyon halas vagyok h irtal.

Koszonom es gratulalok!!:)

2016. máj. 5. 17:57
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen és köszi!:)
2016. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%

én elég laza vagyok, nem gondolom, hogy a cigi így ártana vagy kihatással lenne a babára.

férjem 18 éve dohányzik, most várjuk a második babánkat, első gyerekünk iszonyú okos, átlag feletti iq-ja van és sorra írja a 100%-os felmérőket :)


én hébe-hóba dohányzom, két gyerek között is szívesen rágyújtottam esténként :) persze terhesen nem, azt én is azt gondolom, hogy nagyon ártalmas :)


ennyire ne görcsölj rá, mert minden ártalmas ma már, nem lehet úgy élni, hogy ezen görcsölsz :)

2016. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Sajnos mi vagyunk akkor az élő példa rá hogy igen is a cigi miatt a férfi meddő lehet!

Két évig próbálkoztunk de nem estem teherbe aztán tavaly augusztusban el mentünk andrologiara a férjemmel és bizony 1% van vagyis az orvos azt mondta olyan mint a vak szerencse ha be sikerülne a terhesség, és ez mind a cigi miatt, igaz hogy el szív napi két dobozzal is. Azóta sem jött össze a baba nálunk pedig elég drága volt a vitaminok gyógyszerek stb...


Le szokni nem tud már a munkája miatt sem.

Most e hónapban megyünk vissza hogy mi újság?!

2016. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
64%

25 éve dohányzott a férjem (én meg kb 15 éve), amikor terhes lettem. Annyi változott, hogy én letettem, a férjem meg csak kint és a látóteremen kívül dohányozhatott (egyrészt ne szívjam passzívan, másrészt kívántam és nem akartam kísértést).


Már 2 éves a gyerek és makkegészséges.

Túlgondolod a dolgot, a férfiak dohányzása nincs hatással (nagyon ritka eset, ha van, de ott általában alapbetegség is van), a nőknél is a terhesség alatt kell kerülni. A terhesség előtti dohányzás nincs hatással a gyerekre.


Ha nem jön össze sokáig, akkor vizsgáltassátok ki magatokat, ne elméleteket gyárts.

2016. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

15 igen talán túl görcsöltem sőt ez biztos de látom hogy sokszor azért szerencsén is múlik es nem mindenki ússza meg ezt

Bár nem feltétlen a dohányzás miatt de sokan az miatt sem ússzák meg

Bár gondolom sokkal nagyobb okom lenne aggódni ha en dohányoznek a mai napig :) köszönöm a választ ment a zöld Mancs :)

2016. máj. 5. 18:40
 19/34 A kérdező kommentje:

16 nagyon sajnálom a dolgot :(

En nagyon bizakodó vagyok h menni fog es nem lesz baj

Bár azért reálisan is gondolkozom

Nagyon rossz EZt olvasni kitartást !!!!

Es nagyon remelem h nálunk segíteni fog az is h egyre kevesebbet szív el 1-2 év alatt meg csak nem romlik sokat a helyzet ha mar most romlott is :(

2016. máj. 5. 18:42
 20/34 A kérdező kommentje:

Utolsó persze van ezer másik indok

De vannak olyan esetek ahol a dohányzás a hibás

Egyetértek h nők eseteben rosszabb es jobban akadályozhat de az is biztos h a férfiak nemző képességének sem tesz olyat jot

Gratulálok a kicsihez !!:) es köszönöm h irtal :)

Persze túl reagálom , de az életben nem adok ennek hangot inkább megteszem itt

Hiszen ez is nagyon nagylelkű dolog es okos hogy a párom ilyen könnyen áldozatot hoz

:) örülök h en nem dohányzom :)

2016. máj. 5. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!