Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH csúcs milyen hamar esik le?

LH csúcs milyen hamar esik le?

Figyelt kérdés

Tegnap este csináltam LH tesztet, Clearblue-val és "olcsóval". Azért vettem CB-t is, mert sose tudtam eldönteni igazán, hogy mikor pozitív, ez meg mosolyog és pont :)

Az olcsóra azt mondtam volna hogy talán pozi, a CB nem mosolygott. Kivettem a kazettát és nem is tudtam eldönteni, hogy melyik a teszt csík és melyik a kontroll, mert szinte tök egyforma volt. Nem értettem, mert múlt hónapban ilyenre már mosolygott.

Reggel csináltam megint mindegyikből egyet. Talán ici-picit tényleg erősebb, de nem számottevően, a CB mosolygott is.

Ha hajnalban volt peteérésem (mert azt mondják hajnalban van), akkor létezik, hogy reggel 7-kor pozit mutat a teszt? Ezért érdekel, hogy milyen hamar esik le az LH szint?

Est



2016. máj. 6. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2nap alatt kell leessen
2016. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

En arra gondolok, hogy nem most volt peteeresed hajnalban, hanem ezutan lesz.

Csinalj meg egy tesztet ma napkozben, vagy inkabb kora este.

2016. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, csinálok este.

Csak arra gondoltam, hogy az ovu után mindjárt leesik-e, vagy mondjuk csak 8-10 óra múlva?

2016. máj. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!