Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Járt már valaki úgy,...

SOS! Járt már valaki úgy, hogy egyszercsak olyat érez mintha a baba mozogna? Nem egyszeri érzés-hetek óta tart.

Figyelt kérdés
Teszteltem,negatív. Nem olyan mint a bèlmozgàs,van màr 3 gyermekem. Nagyok,tehat fantommozgás sem lehet. A hasam viszont nőlt...mi lehet ez ha nem baba?!?
2016. máj. 6. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is harmadszor vagyok várandós,mégse tudom biztosra,hogy a babót érzem vagy bélmozgást.(még csak 17hetes).ugyan nem vagyok orvos,de úgy tudom leghamarabb 16hetesen lehet érezni,ennyi idősen viszont már javában pozitív lenne a teszt.szerintem érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz egy uh-ra.vagy háziorvoshoz.gondolom konkrétabb választ szerettél volna kapni,de biztosat csak orvos tud mondani.
2016. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt 15héttől éreztem,de csak bökdösést. Most a másodikat a 14 hét végétől. Nem.hasonlit semmi másra a magzatmozgás szerintem. Menj el orvoshoz az a tuti.
2016. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

A baba mozgását úgy az 5. hónap környékén kezded el érezni,és akkor már elég látványosan nő a hasad. Ha ennyi idő alatt nem vennéd észre, hogy terhes vagy, akkor baj van.

Ha úgy érzed, probléma van, keresd fel a háziorvosodat.

2016. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel harom gyermekem van,tudom hogyan működik ez.. Hónapok óta rosszul vagyok,igaz mostanaban mar jobb. Ezert tesztelek januar ota folyamatosan,ami mind negativ kiveve egyet ami februarban volt. Ra par napra ugyanugy negativ tesztjeim voltak.Marciusban mensi helyett 3napig barba folyasom volt,azota eleg rendszertelen,kb ket hettel jon hamarabb mindig.Görcs nelkul,ami nalam fura! A hasnövekedes eleg feltűnő,bar nem vagyok vekony alkat.Így komplett a sztorim,ezekkel az előzmenyekkel.
2016. máj. 6. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És januártól mostanáig nem mentél egy az sztk-ba egy ultrahangra?

Én biztosan nem bírtam volna ki!

2016. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el orvoshoz?

Nem akarok vészmadárkodni, de akár nagyobb gond is lehet, teljesen felborult a ciklusod.

2016. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Külföldön élek,indok kell hozzà hogy fogadjanak.Ezert is tesztelek hatha lenne valami. Havonta meg is jön tehat ez sem indok. Azert irom ezt,mert 2 eve egy vetelessel is órakat ültem az orvosra várva. Az sem volt elegendő ok hogy majd bele pusztultam a fajdalomba...szóval ez van.

Mèg amit kifelejtettem,hogy szinte az egesz arcom egy merő majfolt lett. Nagyon zavaró :(

2016. máj. 6. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kint nincs magán orvos?Csak kórházi?
2016. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol laksz, de egy napot érdemes lenne rászánni, hogy hazagyere, és felkeress egy dokit.

Ennyit megér az egészséged.


Az indok meg lehetne az, hogy nem mondod meg, hogy megjött. Azt mondod, hogy két hete késik, tesztet még nem csináltál. Ennyi, nem kötelező neked tesztes csinálni külföldön se, és két hét késés esetén ott is meg kell vizsgáljanak, főleg ha a terhesség lehetősége is fennáll.


Ha bunkózik a doki, hogy miért nem tesztelsz, megmondod, hogy az első gyerekekkel is csak később, két hét késés után lett pozitív, inkább mész orvoshoz, az a biztos.

Aztán meg ki tudja, hogy te mikor és mit teszteltél, sose fogja bebizonyítani senki, hogy nem igaz.


Tudod, ez pont olyan, mint itthon, ha aggódsz, akkor bemész a dokihoz, hogy görcsölgetsz, barnáztál, és megnézik a babát.

Az, hogy SZERINTED gond van, nem indok, az ultrahang meg nem babamozi.


És EGY pozitív teszted volt. Annak is oka kell legyen.


Remélem, jó hírt fogsz hallani, bármi is legyen az most a te esetedben.

Majd írd meg, mi lett a vége.

2016. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm mindenki valaszat! Azt kulonosen h senki nem oltott le! Jovo heten elmegyek dokihoz,nagyon remelem hamar fogad :)
2016. máj. 7. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!