Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a terhesseg elso...

Mi lehet a terhesseg elso tunetei?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A menzesz kimaradása majd a pozitív teszt.
2016. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
előtte?
2016. máj. 6. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Valóban a menzesz kimaradása és a pozitív teszt a tuti,de ugyan egyénenként változó,sőt terhességenként is,de a fáradtság,émelygés,gyakoribb vizelési inger is lehet tünet.Igaz általában a menzes elmaradása után szoktak jönni
2016. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fejfájás, hányinger, fáradság, 37-es reggeli hö de ezek hasonlitanak a menzesz elötti jelekre is nem mérvadó. De általába ezek szoktak lenni. a tuti a menzesz kimaradás és pozitiv teszt van olyan teszt már ami menzesz elött 4 nappal kimutatja. hogy mi a helyzett.
2016. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a terhesség klasszikus, kellemetlen tüneteit a HCG nevű hormon termelődése okozza.

Ez a hormon a beágyazódást követően körülbelül 2 nappal emelkedik olyan szintre, amit a tesztek már kimutatnak, és amit a szervezeted is megérez már.

Ezért a beágyazódást követő 2. naptól szokás kb. tüneteket érezni (persze lehet egyénenként eltérés mert van akinek nagyon hamar megtörténik pl a beágyazódás), ez már általában egyben a nemvárt menzesz első napja is, ezért mondják hogy az a legkorábbi tünet amit az ember észrevehet, azelőtt minden vagy a beágyazódással járó tünet, vagy pedig placebo.

A beágyazódás járhat petefészek szurkálással, hasmenéssel, pecsételő vérzéssel, görcsökkel, émelygéssel. ez tehát aktus után kb. 7-12. nap, és kb. 1-2 napon keresztül tartó folyamat.

2016. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mellduzzadas...derekfajas...faradtsag...gyakran kell jarni a wc re. Ezeket elozo terhessegemnel Mar a nen vart elott ereztem...

Most ugyanaezeket erzem...de meg nem teszteltem

2016. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt menzesz előtt borzalmasan égett a gyomrom napokig pedig azelőtt soha nem volt ilyen panaszom. De mindenki másként kezdi :D
2016. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nkm is borzlmasan eg a gyomrom..
2016. máj. 7. 13:39
 10/12 anonim válasza:
Nálam az első jel a fáradság volt, állva el bírtam volna aludni a nap bármelyik szakaszában.Ezenkívül hasszurka volt, nem görcsök, hanem inkább nyilallások, gyengeség, szédülés és a mellfájdalom (nekem sosem fájt mielőtt megjött volna, most meg nem tudtam hozzáérni sem).
2016. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!