Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elso es masodik terhesseg...

Elso es masodik terhesseg hogy volt? Az elso tunetei alapjan mar sejtettetek a masodik babat? Ugyanolyan tunetekkel jart?

Figyelt kérdés
Az elsonel mar a teszt elott napokkal megnottek a melleim es atlatszottak az erek. Ha ezt most nem tapasztalom, attol meg lwhetett sijeres a beultetes? Mas tunetekkel jarhat a masodik terhesseg mint az elso? Elofordulhat hogy a teszt elott semmi gyanus nincs es megis van baba?
2015. márc. 6. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
elsőnél szurkált a hasam, más tünetem nem volt! Másodiknál nemvárt előtt mindjárt megjön érzésem volt (nem szokott csak aznap), harmadiknál nemvárt előtt mindjárt megjön érzésem volt, akkor már sejtettem.
2015. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem éreztem semmit, vagyis nem tudtam, hogy mit érzek. Csak utólag vált világossá, hogy jééé ez a baba miatt volt.

Másodikkal sokkal jobban figyeltem a tüneteket, és éreztem is sokfélét: mellfeszülés, pattanásosság, idegesség, álmatlanság... Úgyhogy ezekből már gondoltam, hogy a terhesség miatt van.

De szerintem egyáltalán nem kötelező érezni bármit is. Ha nem figyelsz eléggé, akkor lehet fel sem tűnnek.

2015. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél kb. ugyanolyan volt, ugyanakkor jöttek a tünetek.
2015. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsőnél mellfájdalom,étvágy,sok pisilés,iszonyat görcsök menses előtt egy héttől ezek a tünetek végig,kimaradás után 3 nappal teszteltem.másodiknál,együttlét után 4 nappal sírógörcs,5.nap hányinger a kávétól,9.nap pozi teszt,semmi görcs,semmi fájdalom vagy szurka.csak ennyi,később persze hányás.
2015. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!