Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó ez a hőmérő a célhoz?

Jó ez a hőmérő a célhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Remelem Jó a link

Digitalis hőmèrő.

Mindennap merek hőt egy hete es nehol olvastam h a digitalis nem pontos. Szerintem 35.95-eleg pontos

Ki mit gondol?

Masik kerdes hogy mikortol gyanus a pajzsmirigy problema? 35.75 nel mar felnem kellene ettol???


2016. máj. 7. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor és hol méred mert az sem mindegy.
2016. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt
2016. máj. 7. 16:08
 3/14 A kérdező kommentje:
Reggel amint kinyitom a szemem
2016. máj. 7. 16:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány percig szoktad mérni a hődet?
2016. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csipog amikor kikell vennem, fel perc talan tobb
2016. máj. 7. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor a következő ciklusban mérd hüvelyben és ne csipogásig hanem tovább (én 5 percig szoktam). Ha biztosra akarsz menni vegyél ovu tesztet is, a kettő együtt már elég biztosan mutatja hogy van-e és mikor van az ovulációd.
2016. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy pajzsmirigy problémád van? Azt csak a vérvételes hormonvizsgálat tudja biztosra megmondani. Azébredési hő sok mindentől függ.
2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a baj h csipogas után mar nem mér

Szóval áttérek a higanyosra hüvelyben

Utolsó azért mert az orvosom azt mondta jó dolog ha merem azért is mert kiderülnek néha problémák es túl alacsony ezredesi hő arra is utalhat

2016. máj. 8. 06:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi nem kötekedni akartam. Nekem pm alulműködésem van (2 hónapja 9,9 tsh) és mégsem alacsony az ébredési hőm. Ciklusban 36.4-37,1 volt a múlt hónapban hüvelyben mérve. A hőmérőzés arra jó hogy megtudd van e ovu és mikor. Ha nem mér a digitális az első csipogàs után akkor tényleg jobb ha hagyományossal mérsz, de azzal is inkább hüvelyben.
2016. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem vettem annak hidd el nincs gond

Igen de pajzsmirigy alul működés eseten tényleg előfordul sajnos

Orvosom is mondta meg neten is olvastam bár az internetnek nehéz hinni mindenhol mást írnak

Át terek a higanyosra :)

2016. máj. 8. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!