Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ti mindannyian jártok...

Lányok ti mindannyian jártok rendszeresen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kivizsgáltattátok már magatokat, vagy még vártok vele? Az igaz, hogy ha valaki görcsösen akarja akkor nem sikerül? Mert én most azon vagyok, hogy leteszek róla, és majd egy év múlva újra próbálkozunk. Voltam orvosnál nem találtak eddig semmit. Nem tudom, hogy akarok e vissza menni.
2010. ápr. 8. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vallom, hogy a görcsösen akarás mindenhez vezet, csak terhességhez nem. Volt egy ismim, már hőmérőzött meg homeós teákat ivott meg kutyafüle, hogy a baba jöjjön; de 2 évig semmi. (szervi bajuk nem volt a párjával). Mondtam neki, hogy hagyja el ezeket, peteérés után legyenek együtt ,és lesz baba. Először megsértődve nézett rám. Mondtam neki, mit veszíthetsz? 1 hónap múlva ragyogó arccal mesélte, hogy mérgébe elpakolta a hőmérőt, a teákat és most reggel pozitívat tesztelt. Na, azóta kismama :)
2010. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam is meg van minden. Hőmérő (hőgörbe), ovu teszt, éppen csak teák nincsenek. De nem is akarom.
2010. ápr. 8. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan azt írják ne gondoljunk rá! De nem lehet NEM gondolni rá!!! Rengeteg helyen olvastam a pozitív gondolkodásról. Volt aki azt írta hogy angyalkát vett a zsebébe vagy babával kapcs. dolgot tett ki a hálószobába és "bevonzotta" a gyermekáldást. Én is 7 hónap után elmentem dokihoz aztán kiderült egy urológiai vizsgálaton hogy a páromnak kell egy kis gyógyszeres támogatás azóta totál lenyugodtam és bízom benne hogy eljön az a hónap amikor végre én is pozit fogok tesztelni! Addig pedig csupa olyant teszek amit majd babásan nem lehet. pl. wellnes, torna, spinning stb. Kitartás neked is! Főleg ha minden rendben van veled! Dobd el a kellékeket és csak szeresd kétnaponta :) a párod!!!
2010. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de a párod is járt orvosnál?

Mert arról nem szólsz.

Én kivizsgáltattam magam és ezzel párhuzamosan a férjem is. Így gyorsan kiderült, hogy lombikon a helyünk, kb. fél év múlva terhes voltam, azóta már összesen 3 (lombik) gyerekünk van.

Lehet, hiába vársz egy évet és gyors segítség lenne kéznél, csak nem tudod, hogy szükség van rá...

2010. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!