Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szóval, 16 éves lány vagyok,...

Szóval, 16 éves lány vagyok, keresztény, és rendszeresen járok a heti misékre. Még a múlt hétvégén elmentünk rokonaimmal egy Golgotára, amire nagyon szeretünk eljárni mindannyian. Ez milyen jelenség lehetett?

Figyelt kérdés

Még a golgota előtt olyan 20 perccel már bementem a sátorba(ott szokott lenni a golgota), és csak néztem, és imádkoztam a feszület előtt.

egy pár pillanat múlva, sírni kezdtem. Lenéztem a feszület bal oldalára, és ott láttam valamilyen hófehér, fénylő alakot, ami rám nézett, de csak pár pillanatig.

Az arcát nem láttam, csak egyfajta jóleső érzés töltött el. Ez mi lehetett?


2009. ápr. 18. 14:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
am teljesen egészséges vagyok, nem vagyok beteg vagy ilyesmi:)
2009. ápr. 18. 14:40
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Hallucináltál.
2009. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem...én is keresztény vagyok.

Egyébként azt gondolom,hogy vmelyik anygyal megjelent Neked vagy Isten:)

2009. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem ezt csak a Jóisten tudja.


De ha arcot nem láttál, honnan tudod, hogy rád nézett? Érzés?


Sok minden lehet:

Ha eddig sokat fantáziáltál olyasmiről, hogy neked is megjelennek szentek, a Szűzanya stb, akkor lehet, hogy csak ezt szeretted volna látni.

Lehet, hogy valóban valami jelenés volt. Volt már ilyen a történelemben.

(Vagy valami gonosz erők játéka. Az is jelenés ugye, csak ellenkező előjellel.)

De a 2 utóbbi esetben kell lennie vmi folytatásnak. Szerintem.


De a legbiztosabb, ha tanácsot kérsz egy paptól, pl. a gyóntató atyádtól.

(Bár sajna a mai papok közt elég sok a túl modern, akik az ilyesmire csak legyintenek.)

2009. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Bár először érdemes elgondolkodni a körülményeken. Emlékezz vissza minél pontosabban, nem lehet valami természetes magyarázat? Fények fura játéka vagy ilyesmi?
2009. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Na ezt szerintem a többség nem fogja igaznak vélni,de nem bánom,azért leírom.


Egyik éjszaka(kb. hajnali 1-kor.) azzal keltem fel hogy van egy nagyon hangos fékcsikorgás(mintha belemenne egy lámpaoszlopba/falba) és aztán egy ördögi nevetés.Kinéztem az ablakon,semmi,mondom csak hallucináltam.Reggel apám felébreszt:Fiam,egy hatalmas baleset történt a ház előtt!

-Megkérdezem tőle:De mikor?

-Hát,az orvosok szerint éjfél-2 között...Az ablakodból pont látni!

Pedig abszolút üres volt az utca!Mi történt?

2009. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem lehetetlen, hogy jelenést láttál. Biztos viszont talán sosem lehetsz benne, mert lehetett bármi azok közül, amit fent említettek. Szerintem a legfontosabb, hogy Téged jó érzéssel töltött el és, ha ez csak egy picit is erősíti a hitedet, csak jó dolog lehet. Próbáld magadban megőrizni az érzést! :)
2009. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
csak túlságosan beleélted magad...nem vagy véletlenül a hitgyülekezet tagja? mert akkor lehetett a drogoktól is
2009. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
A hitgyülekezetben nem drogoznak be.
2009. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
dehogynem... a saját fülemmel hallottam egy gyerekkori hitgyülekezetes "barátnőmtől"....engem is el akart vinni...azt mondta, megszállja őket a szent szellem és olyankor csak nevetnek és nevetnek, és nem tudják abbahagyni....mi ez ha nem drog hatása?
2009. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!