Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 24-én,hajnalban szexeltünk.Megszakításos módszerrel,nem ment el belém,de kétszer is elment a fiú.Április 7-én kezdődött az utolsó menstruációm.Nem napra pontosak a ciklusaim,általában 1-2-3 napot szokott késni.Ma is teszteltem,meg az előző napokban is,mindegyik negatív lett.Nagy az esély arra,hogy nem vagyok terhes?
2016. máj. 8. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, 14 napra aktusra teszteltél, az elég megbízható, ami a negativitást illeti, nagy valószínűséggel nem vagy terhes.


Viszont ha ilyen módszereket követve nincs kizárva hogy később besikerülhet. Tekintve hogy termékeny időszak, tekintve, hogy másodjára és csak megszakításos (veszélyes kombó). Szóval nézzetek valami biztonságosabb módot)!

2016. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!