Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk. Szerintet...

Gyereket szeretnénk. Szerintetek jól csináltam, vagy ma is érdemes lenne együtt lennünk?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu szerint máj. 7.-én volt peteérésem. Együtt voltunk 6.-án, iletve előtte 3.-4.-én. A nyúlós cervixnyákkal 3. és 6.-a között találkoztam, de nem tudom mikor van a pé, a nyákos időszak elején, vagy végén.

2016. máj. 8. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Butaság ez a számolgatás meg ezek ..2 naponta legyetek együtt vagy többször úgy nem lehet nem jól csinálni mert beleestek a termékeny napokba is

Ennyi nem kell túl komplikálni :)

2016. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi nem szeretnénk kétnaponta szexelni, gyereket szeretnénk, úgyhogy marad a számolás. De ezt nem akartam beleirni a kétdésbe, mert nem lényeges.
2016. máj. 8. 21:42
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van az 1-esnek.Csak stresszelitek a számolgatással magatokat.Mi is csináltuk,és hiába voltunk együtt,akkor amikor elvileg jó,mégsem sikerült.Amikor meg úgy döntöttünk,hogy jön amikor jön,egy hónapon belül pozitív lett a teszt.
2016. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Igazuk van az előttem szólóknak!

Februárban és márciusban számolgattam,hőmérőztem,osztottam és szoroztam,ouv környékén együtt voltunk és mégis megjött pontosan!

Áprilisban meguntam ezt az egész torturát,2 naponta voltunk együtt vagy éppen amikor jól esett,áprilisban már nem jött meg,7 hetes terhes vagyok!

Minél jobban rá kattansz a dologra annál nehezebben fog össze jönni!

Szeressétek egymást és ne számolgass!

B.

2016. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké. De mi nem szexelünk amúgy. Szóval nagyon boldog lennék, ha valaki válaszolna a kérdésemre.
2016. máj. 8. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de azt hogy érted, hogy nem szexeltek amúgy? Párkapcsolatról van szó egyáltalán?
2016. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyetek már ennyire gyökerek. Vannak emberek, akiknek a szex nem fontos, keveset vagy egyáltalán nincsenek együtt. Attól még lehet párkapcsolat és akarhatnak gyereket.. Ezért számolgatnak.


Mi is heten 1* vagy 2* vagyunk együtt, mert ennyire van igényünk. Ha arra kerül a sor, akkor gyakrabban együtt leszünk, de ha valakinek ez nem megy, mert egyszerűen nem kívánja a dolgot, nem szereti a szexet, akkor marad a számolgatás.


Nem értem miért lepődtök meg ezen ennyire.


Kérdező, szerintem még ma is legyetek együtt, az a biztos.

2016. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha biztosra akartok menni, akkor legyetek ma is együtt, de ha csak nem túl megerőltető. Azért szuper az élet, hogy minden zsák megtalálja a foltját. De el nem tudom képzelni, hogy ennyire nehéz legyen két embernek a szeretkezés, akik egyébként szeretik egymást, hogy idegenekkel.szavaztatja meg, hogy mi legyen...
2016. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Mi????? Hogy hogy nem szexeltek amúgy?? Egy jó párkapcsolat alapja ....:O
2016. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó. Mert nem szeretik a szexet? Tényleg ennyire fogyatékos vagy? Neked fontos, nekem fontos, van akinek meg nem fontos. Ne legyél ennyire korlátolt!
2016. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!