Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszi mindenki, hogy ha...

Miért hiszi mindenki, hogy ha sokat eszik, akkor terhes?

Figyelt kérdés
Nem akarok oltogatni senkit sem, de sok olyan ,,terhes lehetekˇˇ kérdésnél van, hogy az illetö a nagy étvágyra hivatkozik, föleg, amikor még a havi sem késik. Nekem például a nagy étvágy egyenesen PMS tünet. Az elsö babánál pedig nemhogy nagy étvágy-étvágy sem volt az elsö hetekben. Nekem ez olyan szappanoperás dolognak tünik, ott szoktak rögtön ájuldozni, meg habzsolni...

2016. máj. 10. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A mindenki azért túlzás. :)

Lehet sokan úgy vannak vele, hogy úgy működik, hogy szex után máris teherbe lehet esni, a kívánóság meg farkasétvágy pedig már jön is. Sőt, a hányinger lehet az első jel. Igazából néztem egy pár szappanoperát nagyon régen, ezekben tényleg így ábrázolják a teherbeesést, aki nem tudja mi ennek a menete a valóságban még a végén elhiszi, hogy ez így működik. Szóval nem írtál rosszat, szappanoperás, de valamikor 10-12 évesen a biológiai ismeretek előtt én is azt hittem ez így működik. Az más kérdés, hogy akkor még nem szexeltem.

2016. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat javítok: SOKAN azt írják...

Köszönöm 1-es.

Szerintem ez élöben egyáltalán nem így van, Ahogyan mondják: minden terhesség más, nem lehet általánosítani.

2016. máj. 10. 07:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt néhányan rendes menstruáció és negatív tesztek ellenére is terhesnek képzelik magukat...szóval!
2016. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt hozzá szerencsém... :)
2016. máj. 10. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy terhesen 2 helyett kell enni, így az étvágy növekedését rögtön azzal kapcsolják, hogy baba van.

Én menstruáció alatt olyan dolgokat tudok kívánni, amit normál esetben nem eszem/iszom. Pl kóla, csoki, édes sütemènyek, de eszembe nem jut, hogy terhes lennék.

2016. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van utolsó. Én csak azt nem értem, hogy még ha fiatal is az illetö, nem beszél a szüleivel ilyesmikröl? Vagy az iskolákban ninćs felvilágosítás?
2016. máj. 10. 08:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár éve votl egy vetélésem, akkor feltudtam volna zabálni egy élelmiszer boltot de csak azért mert egész nap émelyegtem és azzal nyomtam el. Pár napja kiderült összejött a Baby (még nem voltam orvosnál) de olyan szinten nincs étvágyam kb másfél hete, hogy simán kimarad a vacsora az ebéd adagom felét tudom megenni mert forog a számban.
2016. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én is pont így voltam vele, hát ezért furcsállom,hogy mindenki besorolja automatikusan a tünetek közé
2016. máj. 10. 11:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Gartulálok utolsó, boldog babavárást, élvezd ki minden percét!
2016. máj. 10. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező Köszönöm szépen :)
2016. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!