Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "mindjárt megjön" érzésem...

A "mindjárt megjön" érzésem van már kb egy hete. De viszont a nem várt 9 nap múlva esedékes. Nem merek reménykedni, hisz ilyen korán még nincsenek tünetek!? Igaz? Szurkálást is érzek. Nektek voltak ilyen korán tünetek?

Figyelt kérdés

Sok álltünet volt már mióta szeretnènk babát ,de ilyen nem volt köztük: a szurkálást ès ez a megjön èrzès.


Mit gondoltok?


2016. máj. 10. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy korai bármire is gondolni. Két hét múlva kiderül.
2016. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
nekem volt ilyen beágyazódáskor, én szurkolok Neked
2016. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, csak tudod nekem nem ilyen könnyű h kèt hèt múlva megtudjuk...

Már annyiszor csalódtam.sajnos:(

Inkább tapasztalatokra voltam kíváncsi ,hogy volt e így már vki, hogy èrezte ezeket ès várandós is lett.


De köszönöm a gyors válaszod.

2016. máj. 10. 11:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm szépen ,nagyon aranyos vagy...remèlem sikerül.:)
2016. máj. 10. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lejjebb én írtam ki, hogy két halvány pozi tesztem van mégis vérzek, szóval valami nálam is elindulhatott. Szóval szerintem bízzál benne, hogy valami tényleg történik benned és ne legyenek negatív gondolataid, mert az negatívat teremt én is tegnap reménykedtem közben meg elkezdtem bizonytalankodni meg csomó kérdéssel hülye gondolatokkal feküdtem le aludni és be is vonzottam szépen reggelre és még előbb is megjött, mint kellett volna. Valahogy ezeket a negatív gondolatokat kellene elfelejtened meg persze nekem is meg a csalódásokat és csak szerettel várni a babát és hogy minden rendben lesz. Csak nehéz tudom pedig türelmes vagyok de fejembe ott vannak a kérdések, hogy de miért mikor vagy mit kellene még csináljak már :D Kitartás :)
2016. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy régóta vártok babára és ez nehéz, de a saját magad dolgát tennéd könnyebbé, ha nem képzelnél bele olyan dolgokat, amik nincsenek.
2016. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, egyetèrtek mindenkivel.
2016. máj. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!