Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek erősen van pms tünete...

Akinek erősen van pms tünete menstruáció előtt az azt jelenti hogy a hormonok nincsenek rendben?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk és próbálkozunk is pár hónapja és észre vettem hogy menstruáció előtt hányingerem van hőhullámok mell feszülès szédülés és farkas étvágy vagy undor, ilyenkor nagy örömmel veszek tesztet de persze negatív :-(

Valami gond lehet? Eddig nem volt ilyen!!


2016. ápr. 29. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ilyen tünet a hormonokkal van összefüggésben. De pl nekem is mindig durva tüneteim voltak menzesz előtt, a baba mégis simán összejött.
2016. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek szerintem teljesen normálisak,nagyon sok nő számol be mensi elött ilyen tűnetekröl.Mielőtt nem probálkoztunk èn semmit nem vettem észre magamon a mell fájdalmon kivül.Amint elkezdtűk az egèszet egyből elő jőtt mindenfèle tűnet.Ilyenkor sokkal jobban fegyeljük magunkat mint máskor,ènis ugy tudom hogy a hormonoknak köszőnhető,de ez teljesen normális.
2016. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!