Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónap sikertelen próbálkozás...

3 hónap sikertelen próbálkozás után most tervezte, hogy elmegyek egy hormonképes vérvételre, erre szerintem most életemben először nagyon furin jelentkezett a menstruációm (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ugye a 3.napon kéne mennem vérvételre, csak nekem most esedékes menzeszkor(hétfőn) csak nagyon enyhe vérezgetás jelentkezett(terhes nem vagyok, teszteltem tegnap).Az lenne a kérdédem, h így most menjek el holnap vérvételre vagy várjam meg amikor rendesen megjön?a hasam amúgy hétfő óta sokat görcsölget enyhén,Most nem értem mi ez.Azt sem tudom, h esetleg pár nap múlva meg fog-e jönni normálisan, vagy elmúlik ez is és ebben a hónapban így volt meg.Eddig teljesen normális szabályos ciklusaim voltak 90%ban.
2016. máj. 10. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Szerintem még várj a vérvétellel!! 2 nap múlva tesztelj megint!
2016. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, tegnap csináltam, telejesen negatív, amiben biztos is voltam, de szerettem volna volna 100%ig kizárni.Inkább tényleg csak azt nem tudom eldönteni, h menjek-e vérvétere holnap, mert hiába esedékes menzeszkor kezdett el jelentkezni az enyhe vérzés, ez kicsit sem olyan mint amilyennek lennie kéne.Gondolom ez most vmi hormonprobléma lehet.2 hete voltam nőgyógyásznál, uh-n mindent tökéletesnek talált, és kértem tőle ezt a beutalót.
2016. máj. 10. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Három hónapja nem jön össze? Húha... .
2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez még kevés időnek számít, de azért nem olyan nagy vétek szerintem, hogy meg szeretném tudni, hogy rendben vannak a hormonjaim, mert ha esetleg nem stimmel vmi érték és emiatt nem jön össze, nem örülnék neki ha csak egy év után derülne ki.
2016. máj. 10. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3 honap utan panaszkodsz???van aki èvekig probalkozik s nem jön össze.... na annak mar èrthetö a panasza...de hogy 3 honap utan?? Majd akkor menj ilyen vizsgalatra meg aggodj..ha mèg 1 èv ut se jön össze
2016. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja ès szerintem 3 honap ut nem igen biztos h dokid azt fogja mondani h akkor adok beutalot....ő is azt fogja mondani hogy varj türelmessen s ha 1 èv ut se jön akkor jöhet vizsgalat

..nem kell ra görcsölni annal roszabb

2016. máj. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
1 év sikertelen próbálkozás kell ahhoz,hogy a doki foglalkozzon vele.
2016. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy mered-e a hodet, de ha igen es mar visszaesett az alapra, akkor mehetsz nyugodtan vervetelre. En ugy tudom, hogy a rendes, piros verzes mar mensinek szamit, azt a napot, amikor az jelentkezett szamithatod az elso napkent a verzes erossegetol fuggetlenul. De ha varsz meg egy-ket napot az sem nagy gond, elvileg 3-5 nap kozott barmikor jo legenni a vert az elso hormonsorhoz. A masodikat pedig peteeres utani 7. nap korul kell, de akkor mar nem kell olyan sok mindent megnezetni belole, mint az elso vervetelnel.


A tobbi hozzaszolassal meg ne foglalkozz. Maganlaborban par ezer forintert megcsinaljak, nem kell ehhez beutalo. Nem ertem, hogy kinek miert faj az, ha valami onszantabol elmegy vervetelre. Bajod nem lesz tole. Ha nincs gond, akkor szuper, ha van, akkor viszont miert kellene egy evig varni arra, hogy kideruljon?

Ez epp olyan, mint amikor veteles utan hulyenek nezik az embert, mert kivizsgaltatja magat. Hiszen harom veteles utan szoktak vizsgalatot csinalni. Koszonom, de nekem sem volt sok kedvem 3 terhesseget elvesziteni ahhoz, hogy elkuldjenek. Mentem magamtol az elso utan es finansziroztam magamnak. Volt ertelme, mert nem veletlenul veteltem el es ha nem mentem volna, akkor valoszinuleg meglett volna a 3 is...

2016. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso hozzaszolo, koszonom a hadznos tanacsokat, ma reggelre normalisan megjött, ugyhogy akkor holnap mar megyek, nem carok péntekig.Érthetetlen számonra is ez az ellensegeskedes.Kozepidoben van ovulaciom, szoval 3 honap ide vagy oda, nekem furi, h nem sikerult meg.amugy a nogyogyasz is azt mondta, mikor meseltem neki, h belekezdunk a projektbe, ha 3 honap alatt nem sikerul, menjek mindenkepp es o is hulyesegnek talata az egy ev varakozadi idot, amugy elismert endokrinologus is.es ez sztk-ban volt.
2016. máj. 11. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ki meddig próbálkozik? Szívás akinek nem jön össze pár hónap alatt, de miért gond ha valaki megnézeti közben magát? Van aki ezt az éles próbálkozás előtt beiktatja..
2016. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!