Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok nektek mennyi...

Lombikosok nektek mennyi petét tudtak leszivni punkció alatt? És mennyi indult fejlődésnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve volt lombikom a BMC-ben antagonista protokoll szerint.

A férjemnél volt gond, nálam minden OK volt.

5 petesejtet szívtak le, mind megtermékenyült, így elvitték őket 5 naposra, blasztocitává. Egyikük ezt nem élte túl, így 4-en maradtak.

2016. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ☺nekem tegnap volt punkciom 4 petét tudtak leszìvni, ma telefonàltam ès csak egy indult el a fejlődèsbe.Holnap hívnom kell a klinikàt ha minden rendben mehetünk vissza beültetèsre .Nagyon izgulok hogy megmaradjon ès h tovàbbra is szèpen fejlődjön.Neked sikeres volt akkor a beültetès?
2016. máj. 11. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Állítólag újabban a kevesebb de jobb minőségű sejtekre mennek rá, nem favorizálják már az ilyen tizen-x-es leszívásokat. A 4-ből 1 annyira persze nem szuper arány, de egy is elég a boldogsághoz... :))

Nálunk a 4-ből 3 embriót ültettek vissza, és mindenki megmaradt, 20 hónaposak múltak a hármasiker srácaink :)

Minden jót nektek!

2016. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 13-at szívtak le, abból 8 db volt teljesen érett. Mind a 8 megtermékenyült. Bár én teljesen egészséges vagyok, biztos ez is számít. Családon belűl adományoztam petesejtet.

A 3. beültetés lett sikeres.

Kívánom, hogy minél hamarabb sikerrel járjatok!

2016. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok ☺Bzunk benne hogy sikerül .Nàlunk apa gondok vannak ,nàlam minden rendben.Mi is kettőt akartunk beültetni,de sebaj ennek az egynek is örülnénk ha megtapadna puszi nektek
2016. máj. 11. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13-at szívtak le, 4 termékenyült meg, de az 5. napra 2 maradt meg, a többi megállt. Mindkettőt visszakértük, de sajnos egy sem tapadt meg jól...
2016. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél (long protokoll) 12-t szívtak le, ebből 9 volt érett, 6-ot el tudtak vinni blastocysta állapotig.

A másodiknál (long protokoll) 6-ot szívtak le, 4 volt érett, illetve vittek ugyanúgy blastoig.

A harmadiknál (short protokoll) 4-et szívtak le, 2 volt érett, ezeket 3 naposan kaptam vissza.

A negyediknél (long protokoll) 6-ot szívtak le, 3 volt érett, ezeket is 3 naposan kaptam vissza.

Az ötödik stimulációnál már annyira tönkrementem testileg is, lelkileg is hogy mindaddig sikertelen volt, hogy azt már szinte csak becsületből csináltam végig. Nagyon rossz lett az eredményem, így az sem sikerült.

Össz vissz 1 embrióm lett akkor.

2016. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!