Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reflexológusnál voltam....

Reflexológusnál voltam. Babaprojektes tapasztalatok? 2 éve várunk a babára Részletek lent.

Figyelt kérdés
A talpvizsgálat során azt állapította meg, hogy nagy a méhem, ami lehet egy esetleges terhesség, vagy valami nőgyógyászati probléma is. most vagyok kb. középidőben. A menzeszem meg volt, de kevesebb és kicsit más volt, mint egyébként szokott lenni. Ti már tesztelnétek, vagy megvárnátok a köv. menzeszt?
2010. ápr. 9. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvosok mit mondanak, miért nincs még baba?

Vagy orvos HELYETT jársz reflexológushoz???

2010. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
természetesen orvosnál is voltunk, a páromnál vannak gondok. csak szeretnénk, ha mégis valahogy természetes úton sikerülne.
2010. ápr. 9. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A sajat tortenetunk: En 4 eve mentem el, mert rendszertelen volt a menzeszem. Heti 1 alkalom 10 heten keresztul. Ez olyan peteerest hozott, amit nem lehetett nem erezni, tokeletes volt az idozitesunk az egyuttletre es ma mar 3 eves a lanyunk. Most lassan mar 1 eve jarok, mert szules utan bar rendezodott a ciklusom es bar erzem minden honapban a peteerest, amit az ovuteszt is kimutat, megsem sikerul. Mi is jartunk mar orvosoknal, nalam van hormonalis hiba, amire ok mutetet javasolnak. Mi ugy erezzuk, hogy mar egyszer termeszetesen sikerult, nem akarunk az nagy termeszetbe beavatkozni. Ha nem sikerul egy masodik, akkor is elegedettek leszunk, mert mar van egy gyonyoru egeszseges. En egy idoben a ferjemet is jarattam. Ha a ferjeddel van a hiba, akkor talan neki jobb lenne. Irtak mar itt sokan a Fer14 tablettat ferfiaknak spermaszam novelesere, de ezt mi nem probaltuk. Sok sikert!
2010. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet, akkor a férjednek nem kellene inkább járnia? Vagy ő is jár?

A kérdésre válaszolva. még nincs mit tesztelned, csak a menszesz esetleges elmaradásának napja UTÁN. Előtte csak pénzkidobás lenne.

2010. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves 10.06-os. FER14-et próbáltuk, nekünk nem jött be.

egyébként párom is megy reflexológushoz.

2010. ápr. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!