Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy negatív...

Nyugtassatok meg, hogy negatív ezt a teszt!?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 11. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az
2016. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Negatív nyugi
2016. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

*ez a teszt


Köszönöm ☺ még nem szeretnénk babát, most lett új munkahelyem,csak azért teszteltem, mert nem jött meg a menzeszem, jelenleg öt napja késik, és csak barna folyás jelentkezett.

2016. máj. 11. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Mitől ne lenne az?
2016. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amugy eloszor nekem is negativ lett reggeli elso vizeletbol, 1 nap kulonbseggel meg delutan pozitiv lett. 3 honapos a lanyom
2016. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Iskola 2. osztály ott azt hiszem már tudnak olvasni..létezik tájékoztató amin rajta van hogy ha két csík van akkor pozitív....inkább nem is írom tovább
2016. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vegyel digitalis tesztet ha nem vagy biztos...
2016. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint a hómező tok negativ
2016. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugodj meg ez teljesen negativ. En ugyan ebbe a hibaba estem, meg csinaltam tobb teszt is mind negativ lett de rettegtem a terhessegtol , ne kövesd el ezt a hibát te is. Nyugodj meg es hidd el meg fog jonni akkor amikor kell ugy ahogy kell. En szurkolok hogy igy legyen es ne aggódj
2016. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!