Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez terhesség lehet?

Szerintetek ez terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Szóval kb 14 hete voltunk együtt először és 9 hete utoljára a volt barátommal. Azóta 3 menstruációm volt (normális) és 4db x-epil teszt negatív lett (2-t 6 héttel az első együttlét után csináltam, kettőt pedig 5-6 héttel az utolsó után). Végig óvszerrel védekeztünk, csak sajnos vannak ott is kockázatok, ezért félek. Amit tapasztaltam: a hasamban érzem az ér lüktetését állandóan és sokszor rángatóznak az izmok, ami korábban nem volt jellemző. Már elmúlt, de nagyon beteg is voltam. Az utolsó együttlét után sokszor éreztem csomót is a torkomban, néha pedig a derekam is fáj. A mostani menstruációm csak két napig tartott a szokásos 4-5 helyett és gyenge is volt. Mondjuk azt olvastam, hogy az elhúzódó betegség ebbe belejátszhat. Azért írom ki, mert tudtommal lehet menstruáció terhesség alatt és álnegatív tesztek is vannak.

Mivel a kapcsolatnak vége lett, szörnyű lenne egy terhesség.

Köszi a válaszokat!



2016. máj. 7. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2016. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
B+ nem vagy terhes!
2016. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!