Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet beágyazódás?

Szerintetek ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Pontosan 14 napja menstrualtam , aztan a 14. Napon rozsaszines folyasom volt , masnapra pedig barnas , harmadnapra pedig rendesen vereztem es azota is tart mostmar a 6. Napja , nem olyan erosen verzek mintha menstrualnék meg nem is gorcsolok csak neha bele nyilal.
2016. máj. 11. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanolyan a menzesz erőssége. Ha rendesen piros vérzésed van ráadásul 6. napja akkor nem valószínű de ha megnyugtat, csinálj egy tesztet.
2016. máj. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menzesz utan 14 nappal kb pé-nek kéne lennie nem verzesnek. Pé utan 6-10 nap a beagyazodas, szoval ha rendszres a ciklusod akkor sem lehet az. A masik hogy az sem 6 napig tért. Uh sztem doki m ez nem normalis sztem.
2016. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontosan 26 naponta jött meg , soha nem csinált még ilyet , meg nem ugyerzem egyaltalan mint aki menstruál ,ezert gondoltam arra hogy beágyazódási vérzés . Tesztet már csináltam , negativ , de gondoltam korai lenne, hogy kimutassa . Nem tudom mi lehet , de már aggódok , ugyhogy igen , amint elmulik a vérzés megyek orvoshoz
2016. máj. 12. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz nem jó hogy a 14.napon újra végzel.
2016. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!